Wpis z mikrobloga

@Anoniemamowy: @Asarhaddon Tak, wyłapałem to nawiązanie, to akurat było oczywiste. Z tym że jak trolluje, to zamiast ignorantem jest po prostu bezbekiem. Nie wiem, czy to tak lepiej xd

Roczniki 1990 i w górę to prawdopodobnie mogą kojarzyć Dorocińskiego bardziej niż Gajosa.


@SmutnoMi: E no panie, bez przesady. Sam jestem 1991 i raczej na filmach z Gajosem to się wychowywało, gdy Dorocińskiego to kojarzę pitbulla właśnie, który w sumie mi
@qscc: Służby Specjalne były niezłe,
Pitbulle te z Lindą i Cukrem i kobietami też spoko jako filmy akcji + była ta surowość, do której ciężko innym twórcom dojść,
Botoks też to miał,

ogólnie faktycznie coraz więcej odklejki i chyba mniej ciekawe te historie, przez co paru tych tytułów nie widziałem w ogóle (Plagi Breslau, Small World; Politykę widziałem, ale jakoś średniawa dla mnie),

ale uważam, że hejt na Vegę poszedł nienaturalnie
@exoone: Kuzyn Waldka, Mirek uzależniony od internetu, ma konto na pewnym portalu i jak idzie na kibel, to godzinę go nie widać, a chodzi z 5 razy dziennie. Kiedyś strzelił hattricka w remisowym meczu w okręgówce i od tamtej pory już "osiągnął wszystko".
Dorocińskiego to jeszcze, ale Gajosa nie znać trochę wstyd


@aegispolis:
To zależy w jakim kto jest wieku. Przypuszczam, że w jego jednak ten Dorociński jest większym wstydem. Tym bardziej, że chłop okazjonalnie grywa w amerykańskich produkcjach.