Wpis z mikrobloga

140kg w OHP! Bez pomocy nóg, czyli system #!$%@?... Tak jestem NATURALEM.

~9 tygodni temu zrobiłem 110kg x 11 w OHP

https://youtu.be/yJSlcdepddY

Dzisiaj myślę że zapas kilku kg jeszcze był, ale dzisiaj plan na 140kg był, bo cały i tak jestem obolały po katorżniczych treningach, a dzisiaj to był swojego rodzaju deload, aby za tydzień móc znowu przepalić CUN przeogromnie, a mam kilka nowych sztuczek jak to zrobić :)

#motywacja coraz większa, nie ma lepszego uczucia niż to że z tygodnia na tydzień robię się silniejszy, padają nowe rekordy, ćwiczenia w których robiłęm 15p teraz robię 20p i to większym ciężarem, sylwetka puchnie coraz bardziej... a ja wiem że to wszystko jest początkiem, rozkręcam się... A jak myślę sobie że to wszystko naturalnie, że jeszcze długa droga zanim sięgnę po koks... motywacja przeogromna.

I nie ma czasu na żadne tam pivoty, typowe deloady, okresy roztrenowania... strata czasu, ciągle rura, gaz do dechy i coraz większe mocniejsze ciśnięcie, inteligentne pchanie organizmu coraz dalej, przez kolejne bariery. A NIE... nie można... bo przetrenowanie... to trzeba lekko, dużo odpoczywać, nie forsować się.... NO I NIE MIEĆ WYNIKÓW LOL.

Dzisiejszy trening, w mniej niż 1,5h zrobiony.

OHP 140kg x 1
DB press 3x20 DB weight = 52,5kg
Plate raise 3x20 25kg
Hise SSB shrugs - 3x20 ~137kg
Lat pulldown - 3x20
Triceps pushdown - 3x20
Hammer curl - 3x20

Po tym treningu, tej objętości jutro się zapewne nie będę mógł ruszać... ale taki był plan, to był "odpoczynek" od większych ciężarów.

Wymówki, narzekanie na genetykę, na zły los, na brak warunków i co tam jeszcze zostawiam innym, dla mnie barier nie ma.

#strongaf #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy
IntruderXXL - 140kg w OHP! Bez pomocy nóg, czyli system #!$%@?... Tak jestem NATURALE...
  • 63
ty masz te płyty z uranu??


@Ortofenylofenolan_sodu: Jakie płyty? Nie rozumiem

Styl poruszania - chodzi mi o to, nawet nie widzac Cie z przodu, ze nawet w trakcie zawodow strongmanow powiedzmy na bank bys sie wyroznial. Widac taka agresje, co na bank przyciagnie zainteresowanie, fanow itd. Mysle, ze przy dobrze prowadzonym insta mialbys w mig mase followersow i moglbys to niezle spieniezyc docelowo.


@LULU121: A w ten sposób heh, no
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@IntruderXXL: a jaka masz pewnosc, ze ci sie nic nie zerwie jak na tych filmikach na YT, ja przez to boje sie wchodzic na wyzsze ciezary
Zatrzymalem sie na ohp 40, ławka 75, sumo 100
Wygladam w sumie dobrze no ale zawsze mozna lepiej. Jest sens zwiekszac ciezar zamiast bezpiecznie objetosc treningowa po prostu?
a jaka masz pewnosc, ze ci sie nic nie zerwie jak na tych filmikach na YT, ja przez to boje sie wchodzic na wyzsze ciezary


@Ortofenylofenolan_sodu: Heh żadnej pewności nie ma, a przy obecnych ciężarach wystarczy mały błąd, drobne niedopatrzenie i mogę skończyć w szpitalu, a nawet i w trumnie. Ale bez ryzyka przecież nie ma zabawy.

Jest sens zwiekszac ciezar zamiast bezpiecznie objetosc treningowa po prostu?


Prędzej nabawisz się kontuzji
@IntruderXXL: widać że jak babcia kazała zjeść do końca to się nie sprzeciwiałeś :P Gratuluję przede wszystkim motywacji i dobrych genów. Ja dźwigam troszkę dla innych celów ale ciężary staram się trzymać duże przynajmniej w połowie wykonywanych serii i wg mnie nie ma sensu machać jak na crossfiucie 30-259951095.
jak korzystasz z telefonu albo komputera z takimi łapami?


@Marek_Kodrat: Jest to "trochę" utrudnione heh, tak jak wiele innych rzeczy.

widać że jak babcia kazała zjeść do końca to się nie sprzeciwiałeś :P Gratuluję przede wszystkim motywacji i dobrych genów.


@starytygrys: Dzięki, wiesz co trzeba po prostu lubić jeść :) Przypadkiem do takich rozmiarów się nie rośnie.
Jaka jest twoja ulubiona kanapka w macu i jaki rekord zjedzonych na raz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@crespo: Widzisz, ja jestem wariatem, bo ja do maca chodzę jeść kurczaki lol. Przeciętny mój zestaw to Big mac w zestawie + cheeseburger + chicken box, ~3000kcal.
Od kilku filmikow nagrywasz inna kamera? Jest rybie oko. To GoPro na sznurku jakims? Zarabiscie to wyglada, jak Blair Witch Project XD


@DywanTv: Heh, tak zakupiłem kamerkę do kręcenia właśnie treningów. Lamax X10.1 Taurus, wydaje mi się okej jak na kręcenie treningów. Bo miałem już dość ustawiania telefonu za każdym razem.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@IntruderXXL: a jaka masz pewnosc, ze ci sie nic nie zerwie jak na tych filmikach na YT, ja przez to boje sie wchodzic na wyzsze ciezary
Zatrzymalem sie na ohp 40, ławka 75, sumo 100
Wygladam w sumie dobrze no ale zawsze mozna lepiej. Jest sens zwiekszac ciezar zamiast bezpiecznie objetosc treningowa po prostu?
@Ortofenylofenolan_sodu: Ja przy tych ciężarach wciaz wygladalem jak bym nic nie ćwiczył xD zawsze mnie to
To czemu nie weźmiesz sterydów i nie pójdziesz na zawodowstwo?


@Kocurowaty: Bo wszystko wskazuje że to póki co byłaby bardzo zła decyzja. Mnie nie interesuje forma na ten sezon czy następny... dla mnie liczy się dojść jak najdalej się da. I teraz zobacz po co brać koks? Skoro:

- Dopiero 3lata solidnie trenuje
- Cały czas szybko progresuje
- W pół roku dodałem ~45kg do siadu, ogromny wynik, na sterydach byłoby