Wpis z mikrobloga

Grał tu ktoś w OGame? Dla mnie to był hit - gra to były głownie tabelki, a jakie przy tym były emocje. To były czasy gdy dostęp do internetu był tylko z komputera (nie było telefonów z internetem a jeśli były to bardzo mało popularne i drogie), więc trzeba było wszystko dokładnie planować żeby np. być w domu kiedy wróci flota. Do dziś pamiętam jak wyjeżdżałem na wakacje i flota wracała mi później niż godzina wyjazdu, więc poprosiłem kumpla żeby mi włączył urlop jak flota już wróci. Kumpel się zapomniał i urlop włączył, ale leciała już w moim kierunku flota przeciwnika, także po powrocie z wakacji moim oczom ukazało się zezłomowanie. Na otarcie łez dostałem za to księżyc.
#ogame #nostalgia #gry
Drzamich - Grał tu ktoś w OGame? Dla mnie to był hit - gra to były głownie tabelki, a...

źródło: ogame-bug

Pobierz
  • 29
@Drzamich: Grałem. Jak mnie kiedyś zezłomowali to miałem całe 0,5s na wysłanie floty i nie było czego zbierać. Potem zaczęli mnie farmić 24/7 i odechciało mi się grać ( ͡° ͡°)
@Drzamich pamiętam, grywało się. Obliczyłem kiedy i na kogo puścić flotę. Nawet za gówniaka napisałem opowiadanie do szkoły w uniwersum OGame. Szkoda, że nigdzie go nie mam, a pamiętam tylko urywki.