Wpis z mikrobloga

140kg w OHP! Bez pomocy nóg, czyli system #!$%@?... Tak jestem NATURALEM.

~9 tygodni temu zrobiłem 110kg x 11 w OHP

https://youtu.be/yJSlcdepddY

Dzisiaj myślę że zapas kilku kg jeszcze był, ale dzisiaj plan na 140kg był, bo cały i tak jestem obolały po katorżniczych treningach, a dzisiaj to był swojego rodzaju deload, aby za tydzień móc znowu przepalić CUN przeogromnie, a mam kilka nowych sztuczek jak to zrobić :)

#motywacja coraz większa, nie ma lepszego uczucia niż to że z tygodnia na tydzień robię się silniejszy, padają nowe rekordy, ćwiczenia w których robiłęm 15p teraz robię 20p i to większym ciężarem, sylwetka puchnie coraz bardziej... a ja wiem że to wszystko jest początkiem, rozkręcam się... A jak myślę sobie że to wszystko naturalnie, że jeszcze długa droga zanim sięgnę po koks... motywacja przeogromna.

I nie ma czasu na żadne tam pivoty, typowe deloady, okresy roztrenowania... strata czasu, ciągle rura, gaz do dechy i coraz większe mocniejsze ciśnięcie, inteligentne pchanie organizmu coraz dalej, przez kolejne bariery. A NIE... nie można... bo przetrenowanie... to trzeba lekko, dużo odpoczywać, nie forsować się.... NO I NIE MIEĆ WYNIKÓW LOL.

Dzisiejszy trening, w mniej niż 1,5h zrobiony.

OHP 140kg x 1
DB press 3x20 DB weight = 52,5kg
Plate raise 3x20 25kg
Hise SSB shrugs - 3x20 ~137kg
Lat pulldown - 3x20
Triceps pushdown - 3x20
Hammer curl - 3x20

Po tym treningu, tej objętości jutro się zapewne nie będę mógł ruszać... ale taki był plan, to był "odpoczynek" od większych ciężarów.

Wymówki, narzekanie na genetykę, na zły los, na brak warunków i co tam jeszcze zostawiam innym, dla mnie barier nie ma.

#strongaf #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy
IntruderXXL - 140kg w OHP! Bez pomocy nóg, czyli system #!$%@?... Tak jestem NATURALE...
  • 63
  • Odpowiedz
Nawet na nie-naturala kozak wynik


@psposki: Właśnie... a ja natural, do tego bezpośrednio barków nie trenuje właściwie oraz byłem obolały, żadnego peakowania nic nie było... I dlatego to mnie tak motywuje bo #!$%@?... ileż jeszcze ten wynik poprawię... Eddie Hall robił 180kg, czyli nie tak daleko hehe.
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: I wszystko jasne:) Dzieki za linka. Tak jak piszesz - nie ma sie co mazac, trzeba robic swoje.

Btw nie kusi Cie jeszcze, zeby sie juz zmierzyc w jakis zawodach? Nie ciagnie do tego?
  • Odpowiedz
Btw nie kusi Cie jeszcze, zeby sie juz zmierzyc w jakis zawodach? Nie ciagnie do tego?


@LULU121: Powiem Ci że ja leniem jestem niespotykanym... mi się nie chce lol. Ja chcę tylko trenować, podnosić coraz więcej, robić coraz większe wyniki. I szczerze mówiąc zawody nie są do tego potrzebne. Nie potrzebuję potwierdzenia swoich wyników, ani jakiegoś pucharu z czekolady heh.. bo ja znam swoje miejsce w szeregu i jeszcze wiele przede
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: Wiadomo - dla pucharu z czekolady nie warto. Ale ze swoja fizycznoscia, wynikami, sposobem wrecz poruszania mialbys moim zdaniem duze szanse na zbudowanie swojej postaci w tym swiecie, za czym ida juz wymierne korzysci finansowe. Chyba ze plan bedzie taki, ze wchodzisz na ostrej #!$%@? juz na swiatowy poziom i niszczysz elite, gdzie robisz efekt WOW. Rozwazasz to?
  • Odpowiedz
Ale ze swoja fizycznoscia, wynikami, sposobem wrecz poruszania mialbys moim zdaniem duze szanse na zbudowanie swojej postaci w tym swiecie, za czym ida juz wymierne korzysci finansowe


@LULU121: Hehe co masz na myśli dokładnie? Mój sposób poruszania się w jakim sensie lol? Ja się po prostu toczę xD Miałbym w jakimś filmie grubego ogra grać czy jak?

Chyba ze plan bedzie taki, ze wchodzisz na ostrej #!$%@? juz na swiatowy poziom
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: Styl poruszania - chodzi mi o to, nawet nie widzac Cie z przodu, ze nawet w trakcie zawodow strongmanow powiedzmy na bank bys sie wyroznial. Widac taka agresje, co na bank przyciagnie zainteresowanie, fanow itd. Mysle, ze przy dobrze prowadzonym insta mialbys w mig mase followersow i moglbys to niezle spieniezyc docelowo.

Choc wiadomo - rozne priorytety kazdy ma.
  • Odpowiedz