Wpis z mikrobloga

mam takie pytanko.
Skąd Ci wszyscy ludzie biorą pieniądze na to zeby jesc z panna w restauracjach? skad oni biora hajs na fury za 100k? i to mlodzi ludzie. nie rozumiem tego. Nie kazdy przeciez jest synem prezesa banku lub synem lekarza.
sam zarabiam te #!$%@? 4k w warszawie co i tak jest szczytem wszystkiego zeby tyle zarabiac i nikt z moich znajomych w wieku 26 lat nie zarabia nawet polowy tego, wszyscy jestesmy po studiach, nei mowcie mi tu ze to wszystko IT bo nie wierze. Skad brac hajs na to wszystko? #warszawa #krakow #wroclaw #hajs #pieniadze #lekarze #korpo #korposwiat
  • 256
@Scaab: Zobacz ile jest biurowców w Warszawie. Ilu musi być w nich managerów, dyrektorów, prezesów? Zobacz ile jest hurtowni czy fabryk na obrzeżach miasta. Zobacz ilu jest lekarzy, radców prawnych, notariuszy i ile jest banków. Wszyscy wymienieni przeze mnie zarabiają zazwyczaj powyżej 8k a to już wystarczy żeby wydać 2k miesięcznie na samochód.
To co wiem:
Jeden z kierowników w oddziale banku 9k
Jeden z dyrektorów w korpo marketing 16k
Właściciel
@Winlux: podkarpacie, firma działa od 91' i jak wcześniej nie było wielkich problemów ze zwrotami, tak teraz kontrole na lewo i prawo, nawet u znajomych potrafili sie przyczepić, że nie przechowują potwierdzeń nadań przesyłek kurierskich (bo faktury na zakup usług posiadają, ale nie ma dowodów nadania), co jest śmiechu warte
nikt już pewnie nie przeczyta ale podpowiem lifehack na samochód za 100tys:


- bierzesz w leasing lub na kredyt, na cztery lata lub mniej z wykupem zero zl

- samochód dwuletni

- po czterech latach sprzedajesz za 80-90tys (zależy od modelu)

- wydałeś więc w 4 lata tak naprawdę 10tys kosztów leasingu/rat + 10-20tys za samochód.


@konradk: "wszyscy" przeczytali i wszyscy widzą, że napisałeś straszne głupoty :)

PS. Nigdy nie ma
@Winlux: jednym słowem prze je ba ne, przez nasz US miejscowa firma - jedna z największych w Polsce, notowana na GPW musiała przerejestrować firmę na Warszawę, bo tu u nas co chwilę o coś się czepiali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Scaab zacznij robić coś ale w końcu dobrze i na własny rachunek. Jak będziesz #!$%@?ł jakiś szajs w pracy u kogoś to jeszcze ten ktoś na tym szajsie zarabia. Jak sam zaczniesz robić dobrze to zarobisz po prostu więcej.
Kobiety to suki np. Idzie taka robić paznokcie do koleżanki do salonu dostaje tam marna kasę i po kilku miesiącach jak jest cwana #!$%@? koleżance połowę klientek i mamy kolejny fanpage na IG
@Scaab: polacy w gruncie rzeczy są zaradni i przedsiębiorczy, zakładam, że u Was w Wawie jest sporo zawodów synów ale po swoim przykładzie wiem, że prowadząc swoją firmę i robiąc biznes da się parę złoty zarobić i mieć na fajny wózek czy jedzenie na mieście czy podróże :) #28lvl
@Scaab: Tak jak przedmowcy juz wspomnieli wydzisz kawalek z zycia innych ludzi, jedni jezdza bmka i mieszkaja u starych inni jezdza busem ale mieszkaja zajebiscie jeszcze inni #!$%@? cala wyplate na miescie jeszcze inni dostaja regularne zastrzyki kasy od starych a jak wiadomo to nawet 5 stow duzo robi. Dopiero jak ktos mieszka na swoim, ma zajebisty samochod i #!$%@? hajs po restauracjach mozna powiedziec ze jest w miare zamożny, ale
@Scaab powiem tak sam się zastanawiałem więc zapytałem. Kolega powiedział że nie #!$%@?ć hajs I odkłada 3 K miesięcznie mieszkając z rodzicami