Wpis z mikrobloga

mam takie pytanko.
Skąd Ci wszyscy ludzie biorą pieniądze na to zeby jesc z panna w restauracjach? skad oni biora hajs na fury za 100k? i to mlodzi ludzie. nie rozumiem tego. Nie kazdy przeciez jest synem prezesa banku lub synem lekarza.
sam zarabiam te #!$%@? 4k w warszawie co i tak jest szczytem wszystkiego zeby tyle zarabiac i nikt z moich znajomych w wieku 26 lat nie zarabia nawet polowy tego, wszyscy jestesmy po studiach, nei mowcie mi tu ze to wszystko IT bo nie wierze. Skad brac hajs na to wszystko? #warszawa #krakow #wroclaw #hajs #pieniadze #lekarze #korpo #korposwiat
  • 256
  • Odpowiedz
jacy wy jesteście żałośni z tymi tekstami "4k?! To Ty wegetujesz" "znajomi za 4k to ciągną biedę".. 3/4 z was #!$%@? za najniższą, ale w internetach nawet 10k to dla was bieda.


@Puna: przecież nawet jeśli masz rację w drugim zdaniu to wciąż nie zmienia to ewentualnej prawdziwości pierwszej części.
  • Odpowiedz
@Scaab: Z doświadczenia i rozmów z ludźmi - różnie. Niektórzy rzeczywiście sobie zapracowali. Wielu pomogli rodzice, nawet nie mając za wiele wzięli kredyt na synka/córeczkę. Większość ma w wieku 25-30 kredyty, które będzie spłacać do usranej śmierci i nie przejmują się tym, mają auto w leasing, telefon i laptopa na abonament/kredyt i mieszkanie kupione przez rodziców na kredyt. Znam też takich którzy ledwo wyrabiają na jedzenie, ale jeżdżą betką za 250tys.
  • Odpowiedz
sam zarabiam te #!$%@? 4k w warszawie co i tak jest szczytem wszystkiego zeby tyle zarabiac i nikt z moich znajomych w wieku 26 lat nie zarabia nawet polowy tego


@Scaab: xDDDDDDDDDDDD
no cóż, po prostu nie każdy jest debilem który nie potrafi zarobić na swoje zachcianki
  • Odpowiedz
Skąd Ci wszyscy ludzie biorą pieniądze na to zeby jesc z panna w restauracjach? skad oni biora hajs na fury za 100k? i to mlodzi ludzie. nie rozumiem tego. Nie kazdy przeciez jest synem prezesa banku lub synem lekarza.


@Scaab: w kredyt panie
  • Odpowiedz
@xetrov: bez przesady, żeby 4k to była wegetacja.. wszystko to kwestia tego ile wydaje sie na mieszkanie itp. Mieszkam w Krk, zarabiam mniej i jakoś nie wegetuje..
  • Odpowiedz
+


@Scaab: nie wiem czy to bait, ale ja z dziewczyną zarabiamy w sumie 15k netto i jesteśmy gdzieś w połowie stawki znajomych XD wiek 26 i 25
  • Odpowiedz
@Scaab: Znam jednego takiego dzbana. Fura w leasing, i kilka kart kredytowych spłacanych wzajemnie. Życie jak piramida finansowa. Ale generalnie nic w życiu nie ma, żadnych oszczędności, nieruchomości. Nic mu nie zabiorą.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Scaab: słowo klucz: rodzice

W normalnym kraju normalni rodzice pomagają dzieciom i nikt obcy nie daje o to #!$%@?, w polsze jak w chlewie zaraz wszyscy gadają że złodziej albo że gówno osiągnął i wszystko ma od rodziców.
  • Odpowiedz