Wpis z mikrobloga

Dwa dni po dodatkowe 500 Ww załadowane, obowiązkowa żydowska maca z zerową ilością tłuszczu, oprócz tego leciały banany i nesquik. 1 kg Ww. Teraz ostatnia prosta - 7 tygodni do końca redukcji. Na plecach powoli malutkie żyłki po takim zestawie wychodzą (fot w komentarzu). Podejrzewam, że nawet z 600 Ww nadal jestem w deficycie.

Dziś zrobione 30 tysięcy kroków + 1 h cardio na rowerze stacjonarnym, dodatkowo poszedłem porobić dipy oraz popodciągać się na drązku w okolicznym parku, sprzątnąłem cały dom podczas nieobecności żony, także aktywność była dość kosmiczna, a zarazem nie wymuszona - czysty odpoczynek.

Zaczynam także nowy cykl treningowy, ostatnie 6 zapieprzu (bo 7 tydzień, to będą bardziej lekkie treningi), waga ciagle 82-83 kg, jestem optymistą ʕʔ

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #chudnijzwykopem #borsukredukuje #fullborsukworkout
  • 38
Zaczynam także nowy cykl treningowy, ostatnie 6 zapieprzu (bo 7 tydzień, to będą bardziej lekkie treningi), waga ciagle 82-83 kg, jestem optymistą ʕʔ


@Kasahara: Mógłbym spytać czy polecasz jakąś literaturę/film/podcast na temat cyklów treningowych?
Praktycznie cały czas lecę na maksymalnych ciężarach i szukam informacji czy nie lepiej rozplanować to w skali paru miesięcy
@Kasahara: żeby zwiększyć zapotrzebowanie na węgle możesz już teraz wprowadzić coś w rodzaju 10x10.
Seria 5/3/1 +10x10 właśnie.
Od kiedy trzymam w tygodniu deficyt i robię 10x10 w weekendy jak #!$%@? nawet na grubo syf to nie ma po tym śladu, a nawet wydaje mi się, że powoli forma się poprawia.
@Duzy_Dziki_Zwierz: mam mała masę mięśniowa i bardzo mała kostna czyli dwie rzeczy głównie decydujące o BMR. Mięśniowa bez SAA trochę wolniej będzie szła ale powoli do przodu pamiętaj ze rok temu ważyłem w podobnej formie uwaga 69-72 kg wiec obraz sobie jaki jestem drobniutki z natury a obecnie ponad 10 kg wiecej
@Kasahara: nie czepiam się ani nic z tych rzeczy, po prostu mnie to zastanowilo. Nigdy, nawet na pierwszej redu aż tyle nie zapyerdalalem i wcale nie stałem w miejscu. Do godziny aero ed i ew ostanie 3-4 tyg 2 sesje dziennie się z raz czy dwa zdarzyło. I forma kosa. I z saa czy bez, przecież nie wale saa od kołyski ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kasahara: To zależy jaka jest definicja kocura. Podejrzewam, że gdyby zapytać randomowych ludzi co sądzą o Twojej sylwetce to wielu by Ci zazdrościło. Ja sobie wyobrażam jak będę wyglądał za 2-3 lata i takie coś mnie nakręca, wyobraź sobie jakie wyniki będziesz miał za 2-3 lata :)