Wpis z mikrobloga

ale zdajcie sobie sprawę, że jak wyjdzie AI to w pierwszej kolejności zastąpi 90% programistów CRUD development czyli wszelkie javy, scripty C# pójdą w zapomnienie. Pozostałe 10% programistów od jakichś C/C++, asemblerów, Go, pythonów będą dalej sobie kodować jeszcze sporo lat i utrzymywać to AI, dodawać nowe algorytmy itd.

Programista programiście nie równy. Przecież obecny web development nijak ma się do rozwiązywania problemów programistycznych, gdzie tu algorytmika, uczenie maszynowe? Większość projektów to
jak czytam takie komentarze i widzę poziom komentujących to czuję się nadzwyczaj bezpieczny jako programista


@Czarzy: rozmawianie na tagu #programowanie o programowaniu minęło się już dawno z celem, ten tag to miejsce studenciaków z 1/2 roku którzy myślą, że złapali boga za nogi i piszą o zniszczonym/przesyconym rynku, o upadku IT gdzie sami nie mają pracy(jest tu taki agent co #!$%@?, że rynek juniorski już nie istnieje, branża nowych nie przyjmuje
mam wrażenie, że na tag przyszli ludzie z 4programmers, bo tam już nie można z anonima tworzyć wątków a dział kariera był #!$%@? prognozami o upadku IT


@Drew: o to, to, zanim doczytałem do tej linijki to właśnie miałem Ci odpisać że robi się tu drugie 4programmers xD

przecież jak napisałem jakiejś atencjuszce że informowanie 10k ludzi wszystkimi możliwymi tagami że pierdnęła i w końcu nauczyła się printować "Hello World" po
@kebab-case: to pokazuje jaką głupotą jest ustalanie programu nauczania i obowiązkowych przedmiotów. Co z tego że teraz mamy zapotrzebowanie na programistów, skoro obecni pierwszoklasiści wejdą na rynek pracy za 15-20 lat, kiedy to do tego czasu rynek może się zapełnić, i będziemy mieć zapotrzebowanie na glazurników? To co wtedy? Lekcje glazurnictwa od 1 klasy? xDDDD