Wpis z mikrobloga

@mrsWK: edit
Jak twój niebieski ma się oświadczać i żenić z Tobą, jeżeli po 8 latach nawet nie mieszkacie razem??
Przecież to bezsens i wielka niewiadoma czy w wspólnym życiu w ogóle się dogadacie. Jest takie powiedzenie, że jak potęskni to pokocha bardziej. Tylko nie wiadomo, czy w ogóle znieślibyście siebie nawzajem w codziennym życiu i jakichś złych przyzwyczajeniach, itp.
Ech baby. Jesteś w 8-letnim związku, co w tym momencie zmieni jakiś głupi symboliczny pierścionek? Wzięłaś chociaż pod uwagę że Twój partner może mieć odmienne zdanie na temat ślubu niż Ty?


@Danicen: Stary, niektórzy są w związku bo tak jest wygodnie i to tyle xD Mam ziomka, który mi się od 7 lat żali, że on z tą kobietą nie widzi życia, często się kłócą, nie pasują do siebie, teraz mieszkają
@mrsWK 7 lat czekalam az niebieski sie oświadczy i gdybym sluchala takich rad jak "olej go, nigdy sie nie zdeklaruje" nie bylabym dzis mężatka. Pogadaj z nim i tyle, jesli wcale nie chce slubu to niech cie o tym poinformuje, jesli nie jest jeszcze gotowy a go kochasz to moze warto poczekac?:)
@Herubin: Przecież już pisałam na ten temat że nie chodzi o same oświadczyny tylko o pewność i wiedzę na temat tego że ktoś chcę spędzić z tobą resztę życia