Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mrsWK: mój różowy też czeka na pierścionek. Mam nadzieję, że nie masz na imię Zuza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mrsWK: Sama nie masz pewności skoro zakładasz intercyzę. Jakbym coś takiego usłyszał też bym czekał aż dojrzejesz do decyzji o ślubie. Zresztą jeżeli zamieszkanie po ślubie jest z powodów religijnych to zakładając intercyzę robisz pierwszy krok aby małżeństwo kościelne było nieważne. Może być ono unieważnione z powodu
wykluczenia któregoś z istotnych przymiotów lub elementów małżeństwa (jedność, nierozerwalność ,zrodzenie i wychowanie potomstwa) - intercyza się w tym zawiera.
  • Odpowiedz
@mrsWK dobra cały czas mówisz, że chcesz mieć pewność. Skąd on ma mieć tę pewność. Bo powiesz tak? I wtedy ma być pewny na 100%? Co ten pierścionek da jak i tak już myślisz o rozstaniu. Jak się kogoś kocha to się nie myśli w kategoriach nie on to inny. Moja była tak samo robiła. Jak nie dostanie pierścionka do jakiegoś terminu to koniec. To jest dramatyczne i to mimo, że
  • Odpowiedz
@mrsWK: > kto frajerze powiedział że zostanę sama? Brzydka nie jestem więc ktoś się znajdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@mrsWK: jak to na wykładzie gadał facet od demografii "drogie panie, statystyki mówią jasno: jeśli zdobywacie wykształcenie to największe szanse na znalezienie partnera i ślub macie do końca studiów; potem gwałtownie rośnie ryzyko zostania starą panną". Jeśli masz już 26 to raczej jesteś po studiach
  • Odpowiedz
  • 0
@Danicen jeśli partner ma odmienne zdanie co do ślubu, a pomiędzy partnerami nie znajduje się kompromisu, to według mnie rozstanie jest naturalnym rozwiązaniem.
  • Odpowiedz
@mrsWK po to, aby poczuł zagrożenie, że możesz mu jednak uciec spod nosa. Koło jest leniwy i dobrze mu jest tak jak jest :) zobaczy, że jest nowy zawodnik na jego miejsce to sie szybko ogarnie - jeśli nie to faktycznie tracisz czas. Oczywiście nie musisz tak robić, ale to czasami działa ( kolega mi mówił) ;)
  • Odpowiedz