Wpis z mikrobloga

czy ktoś z was miał seks z kobietami starszymi o 10-15 lat? Mam 18 lat i napalony się zrobiłem na 30-latki, chciałbym uwieść jakąś dojrzałą kobietę i dać jej orgazm taki żeby mnie podziwiała, i żeby nie mogła przestać o mnie myśleć. możecie sie podzielić doświadczeniami (podajcie tylko swój i jej wiek kiedy to sie działo)
#seks #pytanie #fwb #zwiazki #rozowepaski
  • 72
  • Odpowiedz
  • 694
@Balento: zależy czy wyglądasz jak typowy stulej szczyl czy masz dobre warunki fizyczne. Bo jak to drugie to wysoka szansa że zatrzesz sobie #!$%@? na babach 30+. Jak to pierwsze, to Cie wyśmieją.
  • Odpowiedz
i żeby nie mogła przestać o mnie myśleć


Marne szanse, laski 30+, zwłaszcza takie w które celujesz mają duży nalot, tam się już żadna więź oksytocynowa nie wytwarza, dla nich to tylko jak kolejne ugryzienie jedzenia z jakiejś sieci fastfoodów, którymi nigdy nie można się najeść.
  • Odpowiedz
  • 25
@Balento ja może nie mam doświadczenia ale mam takiego sąsiada, co prawda ma 21 a nie 18 ale posuwa taką fajniutką 40tkę. Gość nie wygląda jakoś super dobrze, nie wiem jak mu się to udało i gdzie ją poznał ale szczerze to zazdroszczę mu w #!$%@?, bo laska go pewnie tam ostro ćwiczy i nauczyła tego i owego. Więc no da się :D

Ehh mieć taką nauczycielkę życia w takim młodym wieku...
  • Odpowiedz
żeby nie mogła przestać o mnie myśleć.


@Balento: mamuśki myślą tylko o swoich gówniakach, ty możesz być jedynie zastępstwem dla plastikowego penisa ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Balento 30-latki zostaw. Bierz się za 40-tki. I najlepiej idz na jakieś disco dla starszych albo dancingi. Na internecie spróbuj na starych portalach jak sympatia czy fotka. I nie musisz wyglądać jak Adonis.
  • Odpowiedz
@Balento ja mając 20 spotykalem się przez miesiąc z trzydziestolatka.
Zaskoczyło mnie jej doświadczenie i to, że w porównaniu do szesnastej siedemnastej które wcześniej ruchalem zdecydowanie nie byla kłodą.
Jak będziesz miał okazję to skup się wtedy na swoich doznaniach żebyś potem mógł miło wspominać. Jak za bardzo skupisz się na tej lasce to może się okazać, że przekombinujesz i będzie niewypał
  • Odpowiedz