Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@mrsWK: i co to ma do rzeczy? Wyceniasz swoją "miłość" na kawałek jakiegoś metalu. Jak chcesz ślubu to sama się mu oświadcz. Jak można być taką amebą umysłową, żeby kawałek złomu przekładać ponad 8 letni związek. Według Ciebie wystarczającym dowodem jego miłości nie jest to, że po prostu z Tobą jest? No i takie #!$%@? "jestem ładna, od razu bym kogoś znalazła w jego miejsce". Aż mi się nie chce szukać
@mrsWK no niestety polokatolo wyprało wam banie i przez to nie będziecie szczęśliwi bo dziadek na chmurce. Nie wierzę że dwie ogarnięte osoby (jak piszesz każde z was ma firmę) mogą tak sobie utrudniać życie. Jak ma nie być pewny za rok, dwa czy dziesięć to ślub nic nie zmienia. Totalnie nic. A od kogo zależy to czy będzie pewny? Pewnie się domyślasz.

W ogóle jakby ci serio zależało to sama byś
@mrsWK dobrze robisz. Mam znajomych w wieku 35 lat, 15 lat ze soba. Ona suszy mu glowe o slub i dzieci od ponad 10 lat. On nie ma zamiaru tego robic, powiedzial wprost ze nie chce dzieci. Od kilku lat niby zyja ze soba ale ona nie potrafi postawic na swoim ani też od niego odejsc, taka mentalnosc. Obecnie mija jej okres na macierzynstwo ale jezeli od niego odejdzie to zostanie jako
@mrsWK: bez kitu, kolejna księżniczka XDDDD pierścionek, ślub wesele sukienka, bombelek i wakacje z biura podrozy, nie wierzę, że tak głupie baby jeszcze istnieją, na cholerę ten cały feminizm? Skoro i tak większość myśli jednym schematem i jak jakieś prymitywne ludy wierzy w moc obrączki na palcu, gardzę, mam nadzieję, że dostaniesz przysłowiową figę z makiem a nie pierścionek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mrsWK: To Ty się mu oświadcz, a jak nie będzie chciał ślubu to rozstańcie się- rzuć go. Może twój niebieski nie chce się w ogóle żenić. 8 lat to bardzo długi związek i raczej powinniście myśleć o przyszłości i kroku do przodu, ale w dzisiejszych czasach ślub dla mężczyzny jest bardzo niebezpieczny- to jak podpisać cyrograf z diabłem.
@LJBW603: @PROponujek: @Francesco-Michele: @Fistinger_Cumshoter: no już, zesraliście się? XD opka marzy o ślubie, ma do tego prawo, jeśli jej facet tego nie chce to po co ma z nim być? jakby ona chciała dziecko, a on nie to też byście szydzili i ją #!$%@?, że myśli o odejściu?
nie mówiąc już o tym, że ile byście się nie naczytali wykopu to zaręczyny tak czy siak są pewnym symbolem,