Wpis z mikrobloga

@mrsWK Krótko spuentuje - osobiście nie rozumiem Twojego uporu, ale trzymam kciuki żebyście oboje wyszli z tej sytuacji szczęśliwi.

@nilnisibene Super, tylko co ma do tego ślub? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@mrsWK moja była szybko zaczęła cisnąć o pierścionek. Im bardziej naciskała tym bardziej miałem w głowie to kim ja jestem dla niej. To ja jestem ważny czy kawałek metalu na palcu. Ciągle słyszałem, że koleżanki już mają. I ciągle było gorzej. Zaczęło się gdzieś po dwóch latach związku ona miała około 20 lat wtedy, może 21. Uczyła się, nie pracowała. W sumie nie robiła nic. Była ot co. Ja robiłem za nas
  • Odpowiedz
Chodzi o tą pewność. Jeśli on nie jest mnie teraz pewny skąd wiem że będzie za rok dwa czy dziesieć. Znamy się dobrze, znamy swoje wady i zalety więc nie obawiam się że któreś z nas to "leń". Rozmowy o wspólnym zamieszkaniu i o ślubie padają u nas często. Tak jak już mówiłam wyżej, on wie czego chce, i myślałam że on chce tego samego - tak mówił. I to nie jest
  • Odpowiedz
@mrsWK: To się oświadcz i zobaczysz co odpowie. Po cholerę zrywać szantażem jak możesz zadać proste pytanicze czy chcesz spędzić ze mną resztę życia?
  • Odpowiedz
@mrsWK: jak się do tej pory nie oświadczył to się już nie oświadczy, przykro mi. Pogadaj na poważnie i jeśli dalej bez zmian to zakończ to.

Skoro wie, że dla Ciebie ślub jest ważny, a on mimo to z Tobą był i akceptował to masz pełne prawo wymagać jakichś decyzji.
Lepiej teraz niż za 10 lat.
  • Odpowiedz
@Danicen a czego nie zrozumiałeś z mojej wypowiedzi? Tak jak napisałam wyżej żadna kobieta nie chce zostać starą panną i być wiecznie czyjąś dziewczyną, przychodzi pewien wiek kiedy chcesz się ustatkować i założyć rodzinę, ja osobiście nie wyobrażam sobie zakładać rodziny i snuć planów z osobą co do której nie jestem pewna. Jeśli mężczyzna unika ślubu i przez 8 lat się nie zdecydował na następny krok to musi mieć jakiś powód. Wydaje
  • Odpowiedz
@mrsWK: dzięki. Ciekawe czymoj chłopak dostanie mikro zawału jesli wejdzie na mirko, bo może pomyśli ze to o nas XD
U nas mamy jako tako jasną sytuację w tej sprawie i zgadzam się z wieloma komentarzami tutaj, ze ślub w sumie nie jest do niczego potrzebny. ALE z drugiej strony mireczki pamietajmy, ze nie mozna oceniac całości sytuacji. Nie wiemy jak wyglądają dokladnie stusunki między tymi osobami i nie oszukujmy sie,
  • Odpowiedz