Wpis z mikrobloga

@mrsWK: Ech baby. Jesteś w 8-letnim związku, co w tym momencie zmieni jakiś głupi symboliczny pierścionek? Wzięłaś chociaż pod uwagę że Twój partner może mieć odmienne zdanie na temat ślubu niż Ty? Próbowałaś z nim pogadać na ten temat z innym podejściem niż "masz się oświadczyć bo ja chcę"?
  • Odpowiedz
@Danicen: Tak, rozmawialiśmy wiele razy. Kiedyś też mówił że będzie ślub i wgl. Teraz w sumie mówi to samo "kiedyś trzeba". Myślę po 8 latach to czas na decyzję. Albo w przód albo w tył... i albo z kimś wiążesz się na całe życie albo nara. Nie chodzi tu o głupi pierścionek tylko o jakąkolwiek decyzję co do przyszłego życia.
  • Odpowiedz
@Fistinger_Cumshoter: W czym problem? w tym że nie jestem brzydka? Czy że uważam że jeśli ktoś nie wiąże ze mną swojej przyszłości to znajdzie na pewno ktoś to będzie chciał być ze mną do końca życia ?
  • Odpowiedz
@Fistinger_Cumshoter: Tylko osoba o której mowa bardzo dobrze wie, i od początku wiedział że ślub jest dla mnie bardzo ważny, więc jeśli nie szanuje tego to w czym problem że znajdę kogoś kto to uszanuje ?
  • Odpowiedz