Wpis z mikrobloga

Oboje mamy własne firmy. On pracuje z domu, ja mam bardziej "wychodne" realizacja zleceń u klienta.


@mrsWK: ekhm.. to taką "działalność" też się rejestruje? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@mrsWK kto frajerze powiedział że zostanę sama? Brzydka nie jestem więc ktoś się znajdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I to jest miłość ponad wszystko. Pewnie dupa pęka bo "kolezaneczki" latają z pierścionkami i robią ci kisiel z mózgu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mrsWK: To zarzutka. A jak nie, to kończąc to zrobisz facetowi przysługę. #!$%@? wie co ci strzeli do tej różowej lepetyny po ślubie.

Tak czy owak: TNIJ, #!$%@? TNIJ! #pdk
  • Odpowiedz
  • 1
@Fistinger_Cumshoter: Tylko osoba o której mowa bardzo dobrze wie, i od początku wiedział że ślub jest dla mnie bardzo ważny, więc jeśli nie szanuje tego to w czym problem że znajdę kogoś kto to uszanuje ?


Gość wie że przytyjesz po ślubie i odwleka ile może. Proste
  • Odpowiedz
pewność i wiedzę na temat tego że ktoś chcę spędzić z tobą resztę życia


@mrsWK: bo po ślubie to już nie ma opcji że np. odejdzie czy cokolwiek? A np. już nie ma opcji, że chce z Tobą spędzić resztę życia ale dla niego ten papierek nie ma żadnego znaczenia? W ogóle jak to się stało że razem nie mieszkacie?
  • Odpowiedz
@mrsWK: o kurde :P zonie sie odswiadczylem po 8 latach (ale mieszkalismy juz razem ) i po oswiadczynach uslyszlaem... " No juz sie zastanawialam co jest ze mna nie tak" xD
  • Odpowiedz