Wpis z mikrobloga

Głęboko gardzę nowobogackimi bananami, pokazującymi za wszelką cenę że są lepsi od społeczeństwa.

#!$%@?ą mnie szczególnie mordy ich synusiów i córeczek, nieskalane zmartwieniami i dylematami.

Ostatnio udałem się do Cosmopolitana, gdzie kupiłem buteleczkę Fritz Coli za 12 zł (xDD) i siadłem obserwować tych kosmitów:

1. Nielegalne parkowanie BMWicami. Zajeżdżają dwie białe BMy i zajebują zwężenie drogi. Jedna z BM z rejestracją na zamowienie a la "paczcie biedaki kto ja jestem"

2. Chodzenie w dresach marki Fitch &Abercombie i co tam #!$%@? jeszcze byle napis #!$%@?ł w oczy.

3. Ich gówniary z zadartym nosem wychodzą w ubraniu z wielkim napisem La Mania. Ani to ładne ani z klasą. Klną i zapalają fajki.

4. Wysiada baba z Porsche w futrze, z trzema ostrzyżonymi mini pieskami jakiejś rasy znanej z tego że kosztuje XXXX$. Inna baba z identycznym pieskiem.

Po #!$%@? pies ma być twoim najlepszym przyjacielem, skoro może być zabawką do pokazywania się innym "łelytom"? Najlepiej razy 3?

5. Ich kobiety wsiadające do tych beemwic czy innych to przeważnie typowe #p0lki - Jole emanujące z twarzy IQ 75, zalane makijażem. Z mordy wybitnie nic specjalnego, ale ciało lepsze, więc poubierane jak ostatnie dziwki. Ot chodzące wulgarne coś.

Nie widzialem zadnej kobiety, która z mordy nie wyglądałaby na Jolę Rutowicz.

No i jak tu człowieka #!$%@? ma nie strzelić, jak widzi że ciężko wypracowane przez polskich pracowników pieniądze sponsorują taki jarmark, kicz i bezguście?

Co te łelyty wytwarzają i wnoszą? Korzystanie z taniej siły roboczej? Wychowywanie przygłupiałej od kasy dzieciarni? #!$%@? muja nie elity.

#!$%@?ąć VAT 75% na produkty luksusowe, samochody marki Prosie, pieseczki, la sranie, niech przynajmniej szpitale z tego coś dostaną.

I podatek od majątku, niech się nie kisi w ich pasożytniczych rękach.

#rak #bekazpodludzi #polska #banany #nowobogaccy #januszebiznesu #warszawa #ekonomia #przegryw
  • 16
  • Odpowiedz
@RECAPTCHASSIE: Niech się cieszą bogactwem, co ci do tego? Mnie dopiero takie osoby przeszkadzają, jak zaczynają gadać że dorobiły się majątku swoją ciężką pracą, a tak naprawdę 99% z nich wygrało po prostu na loterii podczas narodzin :--P Wtedy tylko można parsknąć śmiechem.
  • Odpowiedz
@su1ik: Wracaj do oglądania filmików motywacyjnych i cieszenia się z wiadomości o sukcesach Zuckierbergów i innych. Ty na pewno kiedyś będziesz jak ci bogaci "ciężko pracujący". ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@RECAPTCHASSIE: nie potrzebuje, sam #!$%@? na swój sukces i myślę, że jak narazie bardzo dobrze mi wychodzi (dniówka na poziomie minimalnej pensji tylko zamiast brutto jest netto) i z roku na rok jest lepiej. Tobie za to proponuje przestać lizać się po jajkach z przegrywami tylko zająć się sobą
  • Odpowiedz