Wpis z mikrobloga

Widziałem wpis ratownika medycznego, że miał interwencję z gościem który nacpany wyskoczył przez okno... Czekam na historię ile masz wezwań do alkoholików a ile do narkomanów. Poza tym, dziwi cię to, że w pl ludzie zachowują się po dragach jak się zachowują? Przez cała swoją edukację o narko dowiedziałem się tyle, że są złe i żeby nie dotykać (bo cię #!$%@? zmiota z planszy #pdk) ZERO o tym jak dany narkotyk działa. Tylko bajki o złych panach rozdajacych cukierki pod szkołą. Póki edukacja będzie wyglądała tak jak wygląda to u nas w kraju nic się nie zmieni, dalej to będzie kraj alkoholików i smutnych ludzi.
#narkotykizawszespoko #polska #alkoholizm #edukacja
  • 67
Teraz jeszcze niech mu Hyyerr pomoże, bo on zawsze pomaga innym, co akurat w jego narrację wchodzą idealnie, nieważne co by mówili, ważne, że mu się spodoba xD i tak się żyje na wycop pe el, auuu
@Hyyerr potwierdz, widzisz, że prawdę napisał, no napisz to xD
@kupsekota dlatego popieram działalność takich organizacji jak Sin, które uświadamiają co jak działa i co z czym oraz w jakich ilościach mozna brac. Często są też na Imprezach bądź festiwalach, można kupić od nich testy, żeby sprawdzić ile narkotykow jest w narotykach. Gdy też ktoś przesadził z czyms, to pomogą delikwenta ogarnąć. Takie dobre duszki wixy ( ͡ ͜ʖ ͡)Niestety Facebook po raz kolejny zablokował ich profil
@kupsekota na jednej z imprez studenckich parę lat temu, wszyscy spokojnie po zielonym chilli ale jedna laska prawie wyskoczyła z 15 piętra, ledwo ja złapano. Dobrze, że był to akademik to palenie mogło być tylko przy oknie. Więc zawsze ktoś tam był. Po alkoholu jeszcze nikt przy mnie nie chciał skakać. A pije i pilem na pewno że 100 razy częściej niż palilem lub przebywalem z osobami palącymi ¯_(ツ)_/¯

W drugą stronę
@Hyyerr wiedziałem że tak będzie
Widzicie, taki właśnie wygląd ich xD
Już nie chce mi się szukać screenów, jak się odpalasz, bo nie o to tutaj chodzi, ale jak pasuje Ci coś w twoją narrację, to chętny jak mało kto do dyskusji, zaś jak ktoś ci to wytknie, to bobrazki pokazać, benc
w sumie to koks na imprezy, ale tez lepiej miec umiar i doświadczenie. Chociaz jak widzialem ziomka ktoremu po koksie zalaczyl sie slowotok, to ni #!$%@? nic nie rozumialem. Kiedys umialem palic w towarzystwie bake, ale z czasem pokielbasilo mi sie w glowie i juz w sumie #!$%@? wkrety mam po jaraniu. ogolnie respekt dla ludzi ktorzy #!$%@? piguly, kwasy i umiena wyjść do ludzi po tym
@Maglaj: Nie wiem jak w Polsce, ale w Holandii miałem sytuację gdzie stałem z kolegą na balkonie i normalnie podszedł do nas jakiś murzyn, dał działkę i nr telefonu jakby posmakowało.
@kupsekota: Ktoś pisał wyżej o schizofreni i rozwalonej psychice po narkotykach, o alkoholu nic złego. Zapewne klasyczne "kielicha sie nie napijesz to samo zdrowie hehe". U mnie zarówno ojciec jak i dziadek mają schizofrenię. Dziadek słyszy jakieś głosy, że go ktoś nagrywa, robią mu zdjęcia. Pamięć stracił prawie całkiem, tydzień chodził ze złamanym obojczykiem i nawet o tym nie wiedział, teraz ma status niepełnosprawnego przez swój stan i sam by sobie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@brzozq a propos, może trzeba by się zastanowić dlaczego w polsce tyle ludzi sięga po jakiekolwiek środki psychoaktywne?

@kupsekota: to zdanie implikuje częste sięganie. Pewno zresztą słusznie.
Lepsze pytanie jednak czemu się tak mocno poniewierają.
@kupsekota nie ważne czy wali alko czy wali co innego jesli ma z tym problem to jest to sytuacja patologiczna z która trzeba walczyć zastępowanie 1 używki 2 nawet jesli 2 jest łagodniejsza niczego nie poprawia