Wpis z mikrobloga

Widziałem wpis ratownika medycznego, że miał interwencję z gościem który nacpany wyskoczył przez okno... Czekam na historię ile masz wezwań do alkoholików a ile do narkomanów. Poza tym, dziwi cię to, że w pl ludzie zachowują się po dragach jak się zachowują? Przez cała swoją edukację o narko dowiedziałem się tyle, że są złe i żeby nie dotykać (bo cię #!$%@? zmiota z planszy #pdk) ZERO o tym jak dany narkotyk działa. Tylko bajki o złych panach rozdajacych cukierki pod szkołą. Póki edukacja będzie wyglądała tak jak wygląda to u nas w kraju nic się nie zmieni, dalej to będzie kraj alkoholików i smutnych ludzi.
#narkotykizawszespoko #polska #alkoholizm #edukacja
  • 67
@kupsekota myślisz że jak cpaja naukowcy to usprawiedliwia substancje psychoaktywne? Jaki naukowiec cpal dopalacze? Argumenty? Mam własną obserwacje od kilku lat spotykam się z narkomanami, tak jak pisałem powikłania po przedawkowaniu alkoholu też są, ale po przedawkowaniu narkotykow jest ich znacznie więcej i są bardziej niebezpieczne dla zdrowia od psychoz (które często zostają pod postaciami schizofreniil po samookaleczenia i urazy pośrednie.


@SanchezYZF xD ohui, hmm, niby ratownik, a tak się zna, taki
Teraz sobie porównanaj wszystko to z jakimkolwiek narko, przeskaluj ilość osób pijących do pozostałych użytkowników narko i porównuj pod każdym aspektem, daj potem wyniki, jestem ciekaw co ci wyjdzie ( ͡º ͜ʖ͡º)
Tak się żyje na wykopie xD
Nk jak dodaj każdego z automatu na czarno, co plusuja jego wysrywy, bo to za dużo jak na jeden dzień xD naprawdę
@SanchezYZF piecze xD przecież nie powiedziałem, że nie, ale ciebie bardziej xD ja sb tylko pokazuje jaki straszny glupol jesteś i mi się to bardzo podoba xD
Co mnie interesuje zdanie jakiegoś no name z wykopu, jak mam okazje, żeby cie ośmieszyc, to oczywiście, że to zrobię xD
Aye
@skk1993 może by nie było tego hurr durr gdyby badania o tym nie mówily xd tak jak pisałem wcześniej, pomijając fakt że zażywanie środków psychoaktywnych jest głupota, trzeba zastanowić się co to powoduje i dlaczego w takiej skali
@kupsekota: Chyba nie tylko w Polsce. Na moje to po prostu internet - łatwo można trafić na jakieś posty o dragach takich, jakimi są, a nie demonizowaną wersję przedstawianą w szkołach czy kiedyś TV. No a potem to z górki, bo jeśli w szkole uczono Cię, że od trawy albo fety to będziesz ruchał koty na ulicy albo skakał z balkonu, to kiedy orientujesz się że tak nie jest, próbujesz dalej
@Hyyerr dobrze napisał, szanuje
Dodam od siebie, że weź wrzuć zdjęcie z kreską, to zwyzywaja cie od ćpuna, z wiaderkiem, to tak samo, piguła, to w sumie podobnie
Przeklęte ćpuny, wszystko by się udało, gdyby nie oni...
Nie zapomnij napisać, że alkohol też jest guwnem, bo pisałeś i mówiłeś, że nie powinien być w żadnym wypadku legalny kochanie xD mam screeny
@cockosova oczywiście że nie po wszystkich, po jednym piwie też nie zostaniesz alkoholikiem, ale po zażyciu środka psychoaktywnego, w którego skład wchodzi kilka substancji chemicznych (badź naturalnych ale działających psychoaktywne) i się przedawkuje to szansa na upieczenie własnego dziecka uwierz mi drastycznie wzrasta
@cockosova oczywiście że nie po wszystkich, po jednym piwie też nie zostaniesz alkoholikiem, ale po zażyciu środka psychoaktywnego, w którego skład wchodzi kilka substancji chemicznych (badź naturalnych ale działających psychoaktywne) i się przedawkuje to szansa na upieczenie własnego dziecka uwierz mi drastycznie wzrasta

@SanchezYZF no odkryłes Amerykę xD po jednej kresce też nie zostaniesz feciarzem, po jednym buchu marihuanistą i tak w nieskończoność można
Jak przedawkujesz alko, to masz podobnie, cokolwiek by