Wpis z mikrobloga

Jak by kogoś interesowało dlaczego tak #!$%@?ą w Konfederacje to podobno przyszło polecenie prosto z Nowogrodzkiej by walić jak tylko się da.

Ale najśmieszniejsze jest to, że ci kretyni własnie popełniają największy błąd w swojej politycznej karierze bo z partii balansującej na progu robią swojego głównego wroga a co za tym idzie promują go. Myślicie że ile osób w Polsce jeszcze miesiąc temu wiedziała co to Konfederacja? A teraz wiedzą że to taka partia, która sprawia że PIS ma obsrane gacie.

TVN wyciągnął wnioski i po prostu udaje że Konfederacja nie istnieje. No chyba że totalniacy połapią się że Konfederacja podbiera PISowi więc... sami zacznną ich promować, tak jak PIS promuje Biedronia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#konfederacja #bekazpisu #bekazlewactwa #bekazpodludzi #4konserwy #polityka
  • 107
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LibertyPrime: a mi się wydaję, że stary beton polityczny nie chce nikogo nowego u władzy i dlatego na nich naskakuja. Aha i nie ma, że tylko PIS, PO i PIS to to samo, tylko pod innymi nazwami nakręcające siebie nawzajem. Głosuj na mnie, bo PIS wygra, a z drugiej strony głosuj na mnie, bo PO wygra. Gardzę ludźmi, którzy dają się na to łapać i głosują na nich. I tymi
  • Odpowiedz
fanatyk, nie fanatyk, popracuj nad ortografia.

Poza tym nie ma czegos takiego jak magister medycyny


@miki4ever: i niby jakie znaczenia ma to co piszesz? Myślisz, że Ty zawsze używasz stricte naukowych pojęć?
  • Odpowiedz
@badtek: Czy ty serio porównałeś sprzedawanie drogich sukienek do sprzedawania cudownych leków Zięby, które rzekomo mają zastępować konwencjonalne leczenie, przez co mogą bezpośrednio doprowadzić do pogorszenia stanu pacjenta? xD
  • Odpowiedz
@gizmen: tak, serio, ale Ty widzę tego nie rozumiesz. Nikt Cie nie zmusza do kupowania suplementów diety Zięby ani stosowania jego metod. Tak samo jak nikt Cie nie zmusza do kupowania sukienek Gucci ani stosowania jego stylu.
Co do pogorszenia stanu pacjenta, to się dzieje na codzien w placówkach leczniczych przez złe podejście i niedouczenie lekarzy. Dorośniesz to się przekonasz, że świat nie taki piękny.
  • Odpowiedz
@gizmen: i co najważniejsze, Zięba do niczego Cie nie zmusza, nie jesteś na niego skazany. Jak trafisz na SOR do szpitala, to jesteś skazany na tych lekarzy a tu już jest ruletka. Moja mama trafila z mikroudarem do szpitala. Po 2 dniach chcieli ja wypisac bo stwierdzili ze to nie udar. W 3 dzien dostala konkretnego udaru i ścieło ją z nóg, niedowlad lewej strony. I co, myślisz, że ktoś
  • Odpowiedz
@badtek W Nowym Sączu też był znachor. I też "pomagał" wielu ludziom. Tak pomagał że z jego winy z głodu zmarło dziecko (oczywiście rodzice to też debile co nie umniejsza jego winię). Szarlatanów trzeba tępić.
  • Odpowiedz
@elLimon: ktoś ich zmuszał, żeby tam poszli? Czlowieku ulegasz manipulacji. Wiesz ile osób umiera na codzien w szpitalach i na SORach w wyniku zlego leczenia albo braku leczenia? Tylko to już jest taka normalność, że nikogo nie dziwi.
  • Odpowiedz
@LibertyPrime: ostatnio jak w takim składzie szedł korwin do sejmu to zdobył 1.3%, a balonik tak pompował, że będzie 20%, także pozdrawiam cieplutko XD
P.S. Sam wtedy wierzyłem Korwinowi, na szczęście z tego wyrosłem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@badtek: #!$%@? gościu, jeżeli ktoś oszukuje ludzi, po to żeby kupowali jego produkty, to już nie jest kwestia wolnego rynku, tylko zwykłego oszustwa i takie coś powinno zostać ścigane z pełną surowością
  • Odpowiedz
Wiesz ile osób umiera na codzien w szpitalach i na SORach w wyniku zlego leczenia albo braku leczenia?


@badtek: a wiesz ile osób umierałoby gdyby nie opieka medyczna? Spójrz sobie na historię statystyk śmiertelności, żyjemy w najlepszych czasach. A ludzie tacy jak zięba po prostu robią biznes na ludzkiej głupocie.
  • Odpowiedz
#!$%@? gościu, jeżeli ktoś oszukuje ludzi,


@nom_om: oszukuje? to do prokuratury z nim. Ale bądź świadom, że jeśli on nie oszukuje, to Ty łamiesz prawo.
  • Odpowiedz
ęba po prostu robią biznes na ludzkiej głupocie.


@rybsonk: a głupotą jest bezkrytyczna wiara że te wszystkie leki, zwlaszcza reklamowane w radio i TV, to sa dla naszego zdrowia.
  • Odpowiedz
a głupotą jest bezkrytyczna wiara że te wszystkie leki, zwlaszcza reklamowane w radio i TV, to sa dla naszego zdrowia.


@badtek: szczególnie te od pana zięby
  • Odpowiedz
@nom_om: @rybsonk: zajeła się, ponieważ jakas Pani Profesor doniosła, że niektore z suplementów ktore sprzedaje Zięba zawierają składniki które są przeznaczone wyłącznie dla leków. Ale to nieprawda. Mimo to prokuratura musi podjąć działania. Szopka przedwyborcza.
  • Odpowiedz