Wpis z mikrobloga

Jak by kogoś interesowało dlaczego tak #!$%@?ą w Konfederacje to podobno przyszło polecenie prosto z Nowogrodzkiej by walić jak tylko się da.

Ale najśmieszniejsze jest to, że ci kretyni własnie popełniają największy błąd w swojej politycznej karierze bo z partii balansującej na progu robią swojego głównego wroga a co za tym idzie promują go. Myślicie że ile osób w Polsce jeszcze miesiąc temu wiedziała co to Konfederacja? A teraz wiedzą że to taka partia, która sprawia że PIS ma obsrane gacie.

TVN wyciągnął wnioski i po prostu udaje że Konfederacja nie istnieje. No chyba że totalniacy połapią się że Konfederacja podbiera PISowi więc... sami zacznną ich promować, tak jak PIS promuje Biedronia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#konfederacja #bekazpisu #bekazlewactwa #bekazpodludzi #4konserwy #polityka
  • 107
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Herubin: Kto tam fanatyk, ten fanatyk. Korwiniątkom chodzi o forsę i specjalnie tego nie ukrywają, a wśród narodowców taki Andruszkiewicz nie był chyba sam jeden. Coś by się wyskrobało.

Inaczej tego sobie wytłumaczyć nie mogę. No chyba że PR-owcy PiS są sterroryzowani przez Kaczyńskiego, a ten zgłupiał zupełnie i karmi ten dziwny twór.

Nawet bym kibicował takiemu sojuszowi bo po roku i tak by robili przedwczesne wybory spadając wreszcie z
  • Odpowiedz
@LibertyPrime: czy ja wiem. Myślę, że widzowie TVP nie są zainteresowani innymi partiami. Wątpię, aby przeciętny widz Wiadomości po obejrzeniu materiału nt. Konfederacji powiedział sobie: kurcze, ciekawe dlaczego TVP tak ich atakuje - może powinienem zainteresować się ich programem? Przecież widzowie TVP są przyzwyczajeni do czarno-białego świata, w którym istnieje tylko dobry PiS i niedobra totalna opozycja. Konfederacja to dla nich taka sama totalna opozycja, a jedyną nadzieją
  • Odpowiedz
@LibertyPrime: PiSowi doradza jakaś zajebista agencja spindoctorów. IMO - nakręcają atmosferę wokół konfederacji po to żeby ich wysłać do Brukseli. W większości to politycy lowendowi, którzy jak staną przed wyborem czy zachować mandat europosła za naście-kilo-euro czy walczyć o mandat posła w Polsce, zostaną przy tym pierwszym. I cyk, jesienią na listach masz absolutnych no-nameów
  • Odpowiedz
@Mazowia:

ludzi od korwina to tutaj mało co zostało. Mnie akurat to nie dziwi bo przed wyborami 4 lata temu wszyscy mieli wspólnego wroga, a dzisiaj to Polak mądry po szkodzie ( ͡º ͜ʖ͡º)

Gdybym był korwinoidem, to bym ze wstydu teraz siedział cicho i się nie odzywał, co najwyżej popłakiwał w kącie, że można było nazwiskiem Wodza, Generalissimusa i Krula firmować przedsięwzięcie, w którym
  • Odpowiedz
PiSowi doradza jakaś zajebista agencja spindoctorów. IMO - nakręcają atmosferę wokół konfederacji po to żeby ich wysłać do Brukseli. W większości to politycy lowendowi, którzy jak staną przed wyborem czy zachować mandat europosła za naście-kilo-euro czy walczyć o mandat posła w Polsce, zostaną przy tym pierwszym. I cyk, jesienią na listach masz absolutnych no-nameów


@dorszcz: Najlepsi w Konfederacji są na miejscach nr 10 lub w okręgach niebiorących.
  • Odpowiedz
Wiesz dlaczego gardzę Jurkiem Ziębą?


@Maliszak: bo nie nie rozumiez o co chodzi. Czy on mówi, że nie trzeba wzywać karetki? Jemu chodzi o to, że jak masz stać bezczynnie i czekać na karetkę, to możesz probować stymulować to miejsce czymś ostrym.
Przestać hejtować człowieka, który do niczego Cie nie zmusza. Jak już chcesz hejtować, to zacznij od tych którzy skazują Cie na państwową służbe zdrowia i leczenie za które
  • Odpowiedz
I bardzo dobrze, że go ścigają.


@Maliszak: i to też świadczy o Twoim intelekcie. Nieważne za co go ścigają, nieważne czy złamał prawo, ważne żeby poszedl do pierdla bo Ty go nie lubisz.
Zacznij gardzić sobą bo niczego mądrego nie reprezentujesz, jeśli podnieca Cie szczucie człowieka - przedsiębiorcy bo propaguje antyrządowe poglądy polityczne.
  • Odpowiedz
Zięba to ten co sprzedaje za ciężkie pieniądze "lewoskrętną witaminę C" xD (kto rozumie dowcip, niech się zamelduje), czy coś mylę?


@Andreth: sprzedaje różne suplementy dozwolone prawem, nie musisz kupować jeśli w nie nie wierzysz. To że Gucci sprzedaje kawałki szmatek jako drogie sukienki, to też Ci przeszkadza? Zmusza Cie ktoś do kupowania jego sukienek?
  • Odpowiedz
@rybsonk: jak dorośniesz to się przekonasz, ze tytuł mgr medycyny nie oznacza, że ktoś umie wyleczyć. I że nigdy Ci nie zaszkodzi. Osobiście mam w rodzinie osobę, która przez lekkomyslność lekarza i podanie złego leku przy lekkim zapaleniu pęcherza sprawiła arytmię serca.
  • Odpowiedz