Wpis z mikrobloga

Jak by kogoś interesowało dlaczego tak #!$%@?ą w Konfederacje to podobno przyszło polecenie prosto z Nowogrodzkiej by walić jak tylko się da.

Ale najśmieszniejsze jest to, że ci kretyni własnie popełniają największy błąd w swojej politycznej karierze bo z partii balansującej na progu robią swojego głównego wroga a co za tym idzie promują go. Myślicie że ile osób w Polsce jeszcze miesiąc temu wiedziała co to Konfederacja? A teraz wiedzą że to taka partia, która sprawia że PIS ma obsrane gacie.

TVN wyciągnął wnioski i po prostu udaje że Konfederacja nie istnieje. No chyba że totalniacy połapią się że Konfederacja podbiera PISowi więc... sami zacznną ich promować, tak jak PIS promuje Biedronia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#konfederacja #bekazpisu #bekazlewactwa #bekazpodludzi #4konserwy #polityka
  • 107
@LibertyPrime: @Pantokrator: @Gensek: koleś napisał książke, w której powołuje się na oficjalne publikacje naukowe zagranicznych naukowców, ma 300 tys obserwujacych na FB (dla porównania Kukiz ma 400 tys) a Wy go macie za szarlatana?
Czy ktoś Was do niego zmusza? Widać, że mieliście jeszcze mało do czynienia ze służbą zdrowia. Dopiero byście się dowiedzieli, jakies #!$%@?łe szarlatany tam siedzą i doją kase z emerytów w łapówkach biorąc jednocześnie kase
ale jest szarlatanem, popularność nie ma tu nic do rzeczy. Sprzedaje ludziom szajs, który nie działa,bezwzględnie żeruje na ich desperacji i naiwności.


@Pantokrator: to nie kupuj tego, ja #!$%@?. #!$%@? cukier to szajs, pączki to szajs, McDonald to szajs. Idz #!$%@? hejtuj cukrownie, cukiernie i restauracje...
A jak chcesz krytykować Ziebe to najpierw przyeczytaj jego książke zamiast powtarzać durną propagande systemowego lobby lekarskiego.
A jak chcesz krytykować Ziebe to najpierw przyeczytaj jego książke zamiast powtarzać durną propagande systemowego lobby lekarskiego.


@badtek: Pzeczytałem i jest totalnie antynaukowy bełkot cynika, który żeruje na ludzkiej głupocie i oprócz wciskania chorym gównośrodków odciąga ich od leczenia

A to powinno być moim zdaniem karalne jak usiłowanie zabójstwa.
@badtek: Wolny rynek wolnym rynkiem, ale jedną z podstawowych jego zasad jest to, że kłamać nie wolno. Zięba gadał jakieś głupoty, że można wyleczyć zawał dotykiem pod nosem, albo wybrał ulubione badania naukowe, np. takie, gdzie in vitro dało się zabić raka witaminą C (in vitro to da się wszystkim zabić, nawet solą), więc zaczął ją sprzedawać terapeutycznie jako środek przeciwnowotworowy, chociaż in vivo nie ma takiego działania.
@badtek z jakimi szarlatanami Zięba walczy? Ze szczepieniami? :D w ILADS też wierzysz? "O, kolejny kolega po 3 latach brania antybiotyków i pisania o walce z boreliozą przestał się udzielać na forum, jak nic znak, że został wyleczony!" :D (choć to w sumie #!$%@? smutne, bo ludzie własne dzieci potrafią tak wykończyć).
Pzeczytałem i jest totalnie antynaukowy bełkot cynika, który żeruje na ludzkiej głupocie i oprócz wciskania chorym gównośrodków odciąga ich od leczenia


@hehenuanek: nie przeczytales ze zrozumieniem,. przeczytaj jeszcze raz
witaj na czarno, pewnie za miesiac bedziesz prosil i pytał dlaczego tam jestes, jak taki jeden wczoraj


@badtek: Ale mi dowaliłeś anon, normalnie zaraz się obsram, a potem będę godzinami płakał że dałeś mnie na czarno i nie mogę dyskutować z takim autorytetem wykopowych wolnościowców jak ty. Jak teraz potoczy się moje życie? Cóż pocznę?
z jakimi szarlatanami Zięba walczy? Ze szczepieniami?


@Pantokrator: z tymi co szczepią w Polsce obowiązkowo noworodki w 1 dobie życia 2 szczepionkami, które mają przeciwwskazania. W żadnych cywilizowanych kraju tego nie ma.
jednocześnie dowodem, że nieco przesadza się w Polsce z wolnością słowa.


@hehenuanek: to, że czegoś nie rozumiesz, nie oznacza, że jest bełkotem. Jeśli nie rozumiesz i nie uznajesz faktu, że w Polsce szczepi się obowiązkowo noworodki 2 szczepionkami w 1 dobie życia, co jest faktem, a Ziębe który z tym walczy masz za szarlatana, to po prostu masz lewacki umysl.
@hehenuanek: to wsadz wszystkich Niemców i Francuzów i reszte Europy, która nie szczepi noworodków na WZW i Gruźlice w 1 dobie. Przecież to "proepidemycy". Ograniczony jesteś czlowieku, doucz się, dorośnij.
No uznaje, i bardzo dobrze że szczepią. Żadne badania nie wykazały problemów z tym, poza bełkotem oszusta zięby.


@hehenuanek: a niby jakie miały to wykazać? kto miał je robić w Polsce? Ci co organizuja ten caly system szczepien? Chłopcze, dorośnij :-)
@LibertyPrime: wole być uważany za fanatyka Zięby (a po prostu jestem wolnościowcem i dopuki nikt mnie nie zmusza do sluchania jego i kupowania jego produktów) niż socjalistą, który chce zamknąć gościa za handel witaminami.
=@LibertyPrime: Ale nie możemy powiedzieć, że dziwi nas przynależnośc do nich takiego asa intelektu jak badtek.

@badtek: No i gdzie tam masz o szkodliwości tych szczepionek, matole?

Ty w ogóle masz maturę, czy dobrze kojarzę że jesteś tym pravvakiem, co go lewaccy nauczyciele z ZSZ-tu wygonili?
Ale najśmieszniejsze jest to, że ci kretyni własnie popełniają największy błąd w swojej politycznej karierze bo z partii balansującej na progu robią swojego głównego wroga a co za tym idzie promują go

Ale najśmieszniejsze jest to, że ci kretyni własnie popełniają największy błąd w swojej politycznej karierze bo z partii balansującej na progu robią swojego głównego wroga a co za tym idzie promują go. Myślicie że ile osób w Polsce jeszcze miesiąc
@badtek: Wiesz dlaczego gardzę Jurkiem Ziębą?

Bo jeżeli ktoś serio uwierzy w poniższy filmik i zamiast zawieźć bliskiego do lekarza, zacznie go smyrać wykałaczką pod nosem, to będzie to wina Jurka Zięby, który wykorzystuje naiwność i łatwowierność ludzi.

I bardzo dobrze, że go ścigają. Mam nadzieję, że będzie dzielił ciupę ze Zbychem Stonogą. I będą sobie obaj szczali po nogach(jak Stonoga w jednym z filmów od PP) w ramach walki z