Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@korporacion: ale jesteś z-----y, pamiętam jak rok temu z IW robiłeś tą samą vendette i kazałeś ludzią obniżać oceny na filmwebie bo bolała Cię d--a, polecam pozwolić ludzią czerpać przyjemność z tego co im się podoba
  • Odpowiedz
  • 0
@korporacion mamy 2019 rok a ludzie nadal dyskutują o gustach. Mi się podoba i avengers i ojciec chrzestny. Generalnie filmy w topce filmwebu nie są tam przypadkowo, a na oceny filmów radzę patrzec z przymrużeniem oka ;)
  • Odpowiedz
@korporacion:
Ocena nie jest oceną obiektywną, tylko w swojej klasie.
Oceniają go ludzie, którzy go widzieli, a Tomasz Raczek i Grażyna Torbicka pewnie nie widzieli.
  • Odpowiedz
@korporacion: jestem KONESEREM, powtarzam KONESEREM kina, efekty specjalne to zagrywka pod publikę, lubię tylko 4 godzinne skandynawskie filmy z wolno rozwijającą się fabułą i retrospekcjami co dziesięć minut, żeby nie było za łatwo zorientować się w czasie

2019 i dawanie j-----a o to, co kto lubi, nie wierzę
  • Odpowiedz
@korporacion: Ja to tylko 12 gniewnych ludzi, Ojciec Chrzestny ale tylko 1 i 2 część no i wiadomo Chłopiec w pasiastej piżamie i Lot nad kukulczym gniazdem, ja znam się na prawdziwym kinie, nie to co wy nędzne plebeliusze, prawdziwe kino skonczyło się w latach 90 XX wieku, jestem taki wyjątkowy i lepszy niż inni. Idę sobie zwalić pod mój zajebisty i wyjątkowy gust filmowy.
  • Odpowiedz
@korporacion: film=/=film. Edukacyjna bajka dla kilkulatków może być 10/10 w swojej kategorii, a artystyczny obraz ukazujący ciężkie życie kobiet na zapomnianych terenach Rosji być co najwyżej dobry. Twoje zdziwienie to tylko wyraz nieprzystosowania. Recenzje na filmwebie nie oznaczają "jak dobry jest film", tylko 'jak się podobał oceniającym", gdzie oceniającym może być absolutnie każdy- od bota, przez Janusza, trolla po małe dziecko. To jak wbiec na przedstawienie pacynkowe i zacząć wykrzykiwać,
  • Odpowiedz