Wpis z mikrobloga

@korporacion: wiesz co ja cię ciągle krytykowałem do tej pory, ale chyba doszedłem do wniosku że się z tobą zgadzam. Jeżeli nasze czasu mają być oceniane przez pryzmat filmów facetach w rajtuzach, to jest coś nie tak
  • Odpowiedz
@korporacion: ja oceniam filmy w ramach gatunku, 8 dla komedii to nie to samo co 8 dla dramatu którego jestem większym fanem. Gdybym miał oceniać bardziej "globalnie" ta sama komedia miałaby 6, co znaczyło by że to raczej mało zabawny film, kiedy tak przecież nie jest...
  • Odpowiedz
@korporacion: Każdy film jest oceniany w Swojej kategorii, przez Swoją widownie. To że dwa filmy mają taką samą ocenę nie znaczy że są równie ważne, albo równie wybitne. Może być zajebisty film rozrywkowy, a może być i zajebiste kino moralnego niepokoju. To że ocena jest taka sama nie znaczy że wartość tych filmów jest równa. Nieudanym Porsche wciąż będzie się lepiej jeździło niż wybitną Dacią.

Po za tym, nie rozumiem jarania
  • Odpowiedz
@ms93: lepiej zachowaj takie opinie dla siebie. Kino tworzy pomnik swoich czasów, niektórzy lubią do tego wracać, niektórzy nie. Niemniej OC obiektywnie ma wybitne zdjecia, muzykę, aktorów, scenografię i właściwie wszystko. Scenariusz trochę się zestarzał i jak ktoś nie czai kina to powie, że „nudne”
  • Odpowiedz
lepiej zachowaj takie opinie dla siebie


@szczypawka: Rozumiem, że ty masz prawo do wypowiadania się o tym filmie, bo uważasz wszystko w nim za wybitne, a ja takiego prawa nie mam, bo do mnie nie przemawia, a krytykować go nie wolno?

jak ktoś nie czai kina to powie, że „nudne”


@szczypawka: Co rozumiesz przez "czajenie kina"?
  • Odpowiedz
Ale koneser kina z tego naszego opa :D W następnym wpisie porówna Skazani na szołszenk do Batmana :D
  • Odpowiedz
@korporacion o #!$%@? jestes jednym z tych legendarnych userow filmwebu! To ty walisz konia do ojca chrzestnego, i zielonej mili xddddd oba ciągnące się jak flaki z olejem, ale hurr durr klasyka kina.
Podpowiem ci - nie oglądam avengersow bo to nie mój klimat ale na 10000% są lepsze od tych starych gowien XD Elo patusie
  • Odpowiedz