Wpis z mikrobloga

@korporacion: na oceny patrzy sie przez filtr. te avengersy na start maja 7 nawet jakby puscili wersje bez dzwieku. to wychodzi co 3 miesiace wiec ludzie ida i to ogladaja i sie im super podoba. tak jakby kazdy odcinek serialu ktos ocenial

a jedyne plot twisty to ktos umar i teraz ktos inny jest tym kto umarl xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@violentj: Ale to nie są recenzje, tylko oceny. Każdy ma do takiej prawo. Przykładowo, recenzenci rozpływali się nad Zimną Wojną, a mnie w ogóle nie urzekła, mimo że doceniam warsztat twórcy.
  • Odpowiedz
@korporacion: przywolywanie ojca chrzestnego za wzor kina jak to w duzej mierze taka sama hollywodzka polka, coppola w swojej karierze nakrecil 2 ponadprzecietne filmy i dwa z nich to ekranizacje, daje do myslenia
  • Odpowiedz
@korporacion: no niestety, filmy o superbohaterach sprzedają się u normictwa, bo są proste w odbiorze i nie wymagają jakiejś głębszej refleksji, czyli idealnie dla przeciętnego oskarka. większość ludzi jest głupia, można to zobaczyć nawet na samym wykopie patrząc co zbiera tu najwięcej plusów.
ja tam nigdy żadnym kinomaniakiem nie byłem, nie przepadam za tą formą rozrywki, ale nawet pomimo tego nigdy nie rozumiałem jak ludziom mogą się aż tak podobać
  • Odpowiedz
@korporacion: Mnie nigdy ojciec chrzestny nie porwał. Z tego gatunku zdecydowanie wole chłopaków z ferajny. Odnośnie najnowszej części avengers uważam ze film ten przejdzie do klasyki kina si fi akcji. Mówię o 2 częściach. Całkowicie zmienili linie fabularna która w większości filmów była taka sama.

Jest to bardzo dobry film i należy mu się szacunek. Jeżeli ktoś go nie docenia to jest po prostu ignorantem :)
  • Odpowiedz