Wpis z mikrobloga

@korporacion: Te nowe?

Daje 6/10 co znaczy ze w sumie był ok i nie mam do czego się przyczepić. Bawiłem się ok i nic ponadto.

Natomiast poprzednie to Avengers Infinity war to dla mnie 8-8,5 cały film w napięciu.

A co do Ojca Chrzestnego I to tez podchodzę do niego po latach z większym dystansem i uwazam ze jest pare lepszych filmów od niego.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@korporacion:

Avengers z oceną 8.6 na filmwebie czyli taka jaką ma Ojciec Chrzestny


Przejmowanie się oceną ludzi, którzy przyszli do kina po prostą rozrywkę, a nie po to, by doceniać inne aspekty twórczości artystycznej, warsztat twórców czy umiejętności wykonawców...
Jak się chce rzetelnej oceny, to się czyta recenzje krytyków z filmoznawczym wykształceniem. Mógłbym wymienić z setkę filmów bardzo kiepskich i w opozycji do nich taką samą liczbę filmów dobrych, które od
@korporacion: OJCIEC CHRZESTNY CHLIP CHLIP W DNIU ŚLUBU MOJEJ CÓRKI PROSISZ BYM ZABIŁ CHLIP CHLIP

w międzyczasie AVENGERS:
THANOS: BIJMY SIĘ O LOSY WSZECHŚWIATA DAWAJCIE #!$%@? NA SOLO MAM OGROMNE STATKI Z KOSMOU, DZIAŁA CO NISZCZĄ WSZYSTKO A PATRZCIE MAM #!$%@? JESZCZE ELFY DO POMOCY
CPT AMERYKA: TAK? A MY #!$%@? JESZCZE PEGAZY, MURZYNÓW XD I TYLU SUPERBOHATERÓW ŻE CAŁY BUDŻET POLSKI BY ICH NIE WYNAJĄŁ XD
OK TO MOŻEMY SIĘ
@korporacion: niestety przeciętny użytkownik filmwebu(i nie tylko) ocenia filmy w skali od 7 do 10, co drastycznie zakrzywia ostateczną ocenę filmu.

...a że akurat awendżersów widziało sporo ludzi którzy wszystkiemu co jest "fajne" dają 10 no to xD z tego samego powodu dawno temu YT zrezygnował z ocen od 1 do 5 i zamienił to na up/downvoty.