Wpis z mikrobloga

@NooB1980: cherry picking, poszukaj jego późniejszych postów gdzie indziej, bo jestem pewien, że pisał o estro na tej diecie smalcowej. Hell też pisał, że go wycina na 400g tłuszczu ed, a jak się okazało miał niski BF po VLCD i zanim się zalał to trochę minęło. Natomiast badania wrzucał chyba Szmexy na animalu. Zresztą kiedy chłopaki w temacie HF zaczęli się dobrze ulewać, to ostro biło im w caban w tym Szmexemu i jak się okazało humorki pochodziły od #!$%@? estro.

Cieszmy mnie fakt, że piecze Cię dupa o moją formę, fotki nie wrzucę, bo mnie wystalkujesz i #!$%@? dziennik gównami, które tutaj rozrzucasz, ale miło mi, że masz ból dupy, o to. Nie dziwne, Twoja dieta taka wspaniała, a wyglądasz jak uapsiona świnia z 25% BF o ziemniaczanych kształtach i na redukcję potrzebujesz aż pół roku, redukcja czyli 2 żyłki na łapach i kratka spod smalcu w dorbym świetle gdzieś w chlewie w domu ;)

Cieszy mnie również, że wchodzisz w mój profil i czytasz wszystko, to tylko dowodzi temu, że bardzo mocno Twoje zalane ziemniaczane dupsko płonie ogniście na myśl o jakimś anonimowym typie z neta ;)

I jak chcesz dyskutować kre.ynie, to mnie nie wrzucaj na czarnolisto. Normalnie bym Cię dodał do swojej, bo mam Cię w dupie jak zresztą większość ludzi (biedny noobik dostawał bany na wszystkich forach na jakich się logował :( ), ale nigdy nie mogę się powstrzymać, żeby Cię #!$%@?ć i za każdym razem dajesz się wciągać, jak choćby teraz ;)

Aha i mam niższe TG niż Ty w szczycie masy, bo na redukcji mam w okolicach 30 :) Popatrz jaki jestem zajebisty, lepszy na diecie HC przeznaczonej dla ludzi, w przeciwieństwie do świńskiej diety dla trzody chlewnej :)

#mikrokoksy #mirkokoksy #piwniczaknews #pokazmorde #pokazforme #przegryw
#teamdodzo #dodzo #lchf #keto
#dieta
  • 37
ale co ty mi wyjeżdżasz z jakimś 6% bf? xD Stwierdzam tylko, że tak niskie tg mogą świadczyć o niedożywieniu.


@VeXes: oczekujesz od bolszewika madrosci 8-40% TT? hihihi :) dramat :)
DWWw jest niedoborwa w skl reg., jest niezbilansowana warzywa, owoce, oleje, przetworzone produkty. #takaprawda

A pozniej kompulsywne objadanie, po zakonczeniu redukcji. LoL xD i dobrze im tak :)
@Skogyr: jedna rzecz mnie zastanawia - ty kiedykolwiek coś udowodniłeś? Jesteś przykładem człowieka, który argumentuje bez pokrycia dowodami. Mariusz jak coś powie to wrzuca screena który to potwierdza, ty piszesz, że ktoś coś powiedział, ktoś był na jakiejś diecie itd. ale ni #!$%@? tego nie udowodnisz niczym.
Od miesiąca czekam na twoje badanie które miało udowodnić, że 90% tłuszczu z pożywienia może zostać z łatwością przekształcone w tkankę tłuszczową. ZA KAŻDYM
  • 4
@SmaletzWyborny ale co Wam trzeba udowadniac? Mysliscie ze odkryliscie swiety grall dietetyki? Ze nikt na swiecie oprocz Was nie byl na dietach keto, LC HF? Otoz mnostwo osob bylo i mnostwo osob sprawdzilo to na sobie. Te diety sa popularne bo maskuja problemy z gospodarka weglowodanowa, bo trzymaja niski poziom wody co sprawia wrazwnie ze jest lepiej niz jest w rzeczywistosci. Osoby ktore twierdza ze im wegle nie sluza maja po prostu
@bst: udowadniać trzeba tezy, które się postawiło. Obie strony cisną po sobie wyzwiskami, ale jak do tej pory nikt z węglowodanowców nie przedstawił żadnego rzetelnego badania - i to mnie boli. Bo sam nie jestem jakimś uber przeciwnikiem, z resztą Mariusz sam proponuje "dietę japońską", która jest turbowęglowodanową dietą, moja dziewczyna, w ramach eksperymentu ( ͡° ͜ʖ ͡°) przeszła teraz na japońską - ma na 2000 kcal
Od miesiąca czekam na twoje badanie które miało udowodnić, że 90% tłuszczu z pożywienia może zostać z łatwością przekształcone w tkankę tłuszczową.


@SmaletzWyborny: Wtrącę się. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Lipaza lipoproteinowa jest aktywowana przy udziale apolipoproteiny C-II:
https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0006291X05024691?via%3Dihub

Chylomikrony posiadają apo-C-II.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/9301634

Tkanka tłuszczowa posiada zdolność generowania LPL:
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2174487/

Poza tym, jest jeszcze ścieżka przez reabsorpcję chylomikronów w wątrobie:
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/9888635

Jaki procent tego tłuszczu dietetycznego ląduje w
@NooB1980:

Jamie warunki musza zostac spelnione, aby aktywowac C-2 w tkance T a jakie w miesniach?

i co z apoCIII? xD

Miales tyle czasu, aby sie przygotowac. Czekam na odp.


A mam jakiś powód, żeby odpowiadać? Dostanę tylko więcej pytań pisanych łamaną polszczyzną, obelgi i jakiś screenshot bez bezpośredniego związku z omawianą kwestią.

Czlowiek jest zdecydowanie bardziej skomplikowana maszyneria niz badania jw. ¯_(ツ)_/¯ :)


Dokładnie tak. Dlatego nie widzę żadnego powodu
@NooB1980:

To ty stosujesz model 0 Ww i udowadniasz, ze od B sie tyje? xD


Udowadniam, że "bez" węglowodanów (zawsze jakieś są, choćby w jajkach czy wątróbce) można przytyć, bo sam przytyłem ponad 10kg. To nie jest jakies teoretyczne gdybanie, tylko bezpośrednie, niezaprzeczalne dla mnie doświadczenie.

W późnym sierpniu widać próbę ratowania formy przy pomocy postu. We wrześniu to samo, po krótkim eksperymencie z dodaniem ok. 20g węglowodanów. Z nowym rokiem
Pobierz anonymous_derp - @NooB1980: 
To ty stosujesz model 0 Ww i udowadniasz, ze od B sie ty...
źródło: comment_FSdNYTqG4vkRwttxqwO1r0b1NEd1Lffq.jpg