Wpis z mikrobloga

@NooB1980: cherry picking, poszukaj jego późniejszych postów gdzie indziej, bo jestem pewien, że pisał o estro na tej diecie smalcowej. Hell też pisał, że go wycina na 400g tłuszczu ed, a jak się okazało miał niski BF po VLCD i zanim się zalał to trochę minęło. Natomiast badania wrzucał chyba Szmexy na animalu. Zresztą kiedy chłopaki w temacie HF zaczęli się dobrze ulewać, to ostro biło im w caban w tym Szmexemu i jak się okazało humorki pochodziły od #!$%@? estro.

Cieszmy mnie fakt, że piecze Cię dupa o moją formę, fotki nie wrzucę, bo mnie wystalkujesz i #!$%@? dziennik gównami, które tutaj rozrzucasz, ale miło mi, że masz ból dupy, o to. Nie dziwne, Twoja dieta taka wspaniała, a wyglądasz jak uapsiona świnia z 25% BF o ziemniaczanych kształtach i na redukcję potrzebujesz aż pół roku, redukcja czyli 2 żyłki na łapach i kratka spod smalcu w dorbym świetle gdzieś w chlewie w domu ;)

Cieszy mnie również, że wchodzisz w mój profil i czytasz wszystko, to tylko dowodzi temu, że bardzo mocno Twoje zalane ziemniaczane dupsko płonie ogniście na myśl o jakimś anonimowym typie z neta ;)

I jak chcesz dyskutować kre.ynie, to mnie nie wrzucaj na czarnolisto. Normalnie bym Cię dodał do swojej, bo mam Cię w dupie jak zresztą większość ludzi (biedny noobik dostawał bany na wszystkich forach na jakich się logował :( ), ale nigdy nie mogę się powstrzymać, żeby Cię #!$%@?ć i za każdym razem dajesz się wciągać, jak choćby teraz ;)

Aha i mam niższe TG niż Ty w szczycie masy, bo na redukcji mam w okolicach 30 :) Popatrz jaki jestem zajebisty, lepszy na diecie HC przeznaczonej dla ludzi, w przeciwieństwie do świńskiej diety dla trzody chlewnej :)

#mikrokoksy #mirkokoksy #piwniczaknews #pokazmorde #pokazforme #przegryw
#teamdodzo #dodzo #lchf #keto
#dieta
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@anonymous_derp daj sobie spokoj. Jak mu sie skoncza argumenty to Cie zwyzywa. A juz nawet nie probuj dyskutowac z nim w watkach ktore sam zaklada. Bo kazdy argument na ktory nie potrafi odpowiedziec - kasuje.
Oczywiście ze na HF czy dowolnej diecie z nadwyzka pojdzie w tluszcz. Zreszta wystarczy spojrzec na zdj nooba - jaki wyciety jest..
  • Odpowiedz
  • 0
te wasze "LCHF" to było 200 g białka, 30 g węgli i 150 g


@SmaletzWyborny: To ten azjata bst tak nie jadl? Mam go qurla dojechac, az przypycuje sie #bolszewik do swojego nieudacznictwa i IQ<murzyni? xD

@NooB1980: mienisz sie polakiem a pisanie po polsku co raz gorzej Ci idzie.
Tak tak, sprawdzilem na sobie i innych wszelkie mozliwe diety, lacznie z optymalna kwasniewskiego jak Ty jeszcze
  • Odpowiedz
  • 0
@SmaletzWyborny ja przez kilka lat sprawdzilem LCHF z weglami od 0, przez 30-50, po 100-200 przy kaloryce 2800-3500. Bylo keto, byla optymalna, byl 'kulturystyczny' lchf, byla dieta Wodyna. Nic nie ma startu do HC. Mimo ze HC jest najbardziej upierdliwa i nie wybacza bledow.
Co do diet dla kobiet - one zle toleruja diety z niskimi weglami.
Co do 'mnostwa osob'. Nie patrz na WK, HC z duza iloscia cukru na
  • Odpowiedz
@anonymous_derp: ok, przytyłeś na diecie na której praktycznie nie jesz węgli. A ile dziennie spożywasz białka? Ty przytyłeś, ale inne osoby jak np. koleś z filmiku i @pixtri który pisał ostatnio, że robił eksperyment w którym jadł po 5k kcal w tym ok 80g białka i chyba 5-10% kcal z ww, a reszta tłuszcze, już nie ¯\_(ツ)_/¯
VeXes - @anonymousderp: ok, przytyłeś na diecie na której praktycznie nie jesz węgli....
  • Odpowiedz
A ile dziennie spożywasz białka?


@VeXes: Kiedy? Teraz? Ile wlezie, i ograniczam tłuszcz - może z 250-300g białka i 100g tłuszczu.

Wcześniej starałem się walić 2:1 czy nawet 3:1 tłuszczu do białka. Kaloriami się zupełnie nie przejmowałem. Sęk w tym, że zdania są bardzo podzielone w tej kwestii. Jedni mówią, że trzeba mało miałka i dużo tłuszczu - frakcja ketogeniczna. Drudzy mówią, że trzeba odwrotnie - frakcja PSMF. Póki sam
  • Odpowiedz
@anonymous_derp: o kurła, dla mnie takie ilości białka są nie do pomyślenia obecnie. Ja sam byłem na podobnej diecie 250g białka, 50 tłuszczy, ww 50-100. Miałem cholesterol poniżej normy, tg wyżej niż obecnie i podwyższone crp. Do tego czułem się i wyglądałem jak żyd zaraz po wyjściu z lagru, także ten ¯\_(ツ)_/¯ Imho, jak chciałeś schudnąć powinieneś był ograniczyć tłuszcze do białka - na 1g białka jeść +- 1.5g tłuszczy.
  • Odpowiedz
Miałem cholesterol poniżej normy, tg wyżej niż obecnie i podwyższone crp.


Tzn. CRP>5?

Imho, jak chciałeś schudnąć powinieneś był ograniczyć tłuszcze do białka - na 1g białka jeść +- 1.5g tłuszczy.


Też
  • Odpowiedz
Tzn. CRP>5?


@anonymous_derp: dokładnie to miałem 8 na koniec redukcji kiedy zrobiłem sobie badania. Później przeszedłem na high fat i na następnym badaniu miałem już mniej niż 1

To raczej wygląda na 0-5g dziennie, bo jednak jajka mają co nieco. Ale tak.


@anonymous_derp: wstawisz wyniki badań po takiej diecie? Jestem ciekaw jak się to odbije na twoim zdrowiu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Takie wysokie CRP raczej sugeruje infekcję, niż coś chronicznego.


@anonymous_derp: Być może, bo skutkiem ubocznym tej diety było również ciągle nawracające przeziębienie. Z tym, że właśnie specjalnie czekałem, aż choroba minie przed badaniem. Ogólnie zanim przeszedłem na high fat dosyć często chorowałem.

Póki sam nie sprawdzę, to nie będę wiedział, co działa.


@anonymous_derp: Taa, mi gdzieś z tyłu głowy ciągle chodzi myśli, żeby spróbować sobie high carbu, tudzież
  • Odpowiedz
Wszyscy, kt sprobowali #dodzo i przwszli na #djp wrocili do dodzo


@NooB1980: I zapewne w moimi przypadku skończyłoby się tak samo. Tak jak pisałem na tłuszczach zdecydowani żyje mi się najlepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale wiesz jak jest, człowieka ciągnie do tego czego nie spróbował, chciałby sprawdzić na sobie :) Nie wiem na 100% czy zdecyduje się na #djp
  • Odpowiedz
Być może, bo skutkiem ubocznym tej diety było również ciągle nawracające przeziębienie. Z tym, że właśnie specjalnie czekałem, aż choroba minie przed badaniem. Ogólnie zanim przeszedłem na high fat dosyć często chorowałem.


Ja odwrotnie. Co może być skutkiem lepszej gospodarki witaminy D, którą miałem super niską przedtem. Po części dieta, po częsci nasłonecznianie.

Co do CRP, to robiłem sobie badanie pod koniec choroby (migdałek trochę jeszcze pobolewał lekko). Kilka dni później, kiedy już przestał ponowiłem, i rownież kilka dni później jeszcze raz. Wyniki były takie:

4
  • Odpowiedz
Wszyscy, kt sprobowali #dodzo i przwszli na #djp wrocili do dodzo. Dlaczego? Maja objetosc posilkow kontra ilosc kcal w posilku. :)


@NooB1980: hyhy, moja dziewczyna od tygodnia jest na japońskiej, w momencie jak jem boczek czy tam jajecznicę z serdelkami obficie skąpaną w maśle to zaczyna płakać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jestem ciekaw, czy choćby miesiąć wytrzyma. Z resztą, jak patrzę się
  • Odpowiedz