Wpis z mikrobloga

A co gdyby dać nauczycielom te podwyżkę ale w zamian niech siedzą w szkole 8-16. W czasie wolnym od lekcji niech odrabiają z dziećmi zadania, douczaja, poprawiają sprawdziany.... Ja jako rodzic dzieci w wieku szkolnym jestem jak najbardziej za. Niech pracują jak 99% ludzi w wielki czwartek i piątek, dzięki temu zadadzą mniej zadań po świętach. Jeżeli będą w szkole do 16 to i ja będę miała czas żeby podejść i dowiedzieć się co w trawie piszczy. #strajknauczycieli #dobrazmiana #takaprawda
  • 110
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@monalisssa Ty tak na serio? Dobrze, ze jest internet i ludzie nie majacy pojecia na dany temat moga snuc swoje tezy jak polepszyc swiat. Do tego pod nickem.

Znasz przepisy bhp i inne? Znasz natezenie halasu w szkole? Odpowiadasz za czyjesz zycie w pracy? Siedzisz w domu na e-dzienniku i odpowiadasz rodzicom na ich dyrdymaly, bo przeciez ich pjoter nie klamie i Pani sie uwziela?
Najwieksze gospodarki pakuja kase w nauke
  • Odpowiedz
  • 5
@eloar:


no tak. rady niech się odbywają tylko w godzinach 8-16. tak samo zebrania rodzicielskie. jak ktoś nie da rady dotrzeć, to jego sprawa, najwyraźniej nie troszczy się o swoje dzieci i to jego sprawa, że też pracuje 8-16
No ale dlaczego rady czy wywiadówki nie mają się odbywać później? Za te 2 miechy wakacji i ferie to chyba mogą raz na jakiś czas dłużej zostać?

Od sierpnia nauczyciele są
  • Odpowiedz
@monalisssa: przerwy w sensie pilnowanie bombelkow na korytarzu a jak jakis złamie nogę to same problemy? Widać że nie wiesz o czym mówisz tylko probojesz wyladowac złość, piszesz w tym roku gimnazjalny czy maturę?
  • Odpowiedz
@ranestwen: nie
Place od 2tyg podwójne dniówki niani itrace mój urlop na wolne nauczycieli. Z drugiej strony odpoczywam bo nie muszę siedzieć z dwójką bombelkow dzień w dzień nad książkami.
  • Odpowiedz
@Bubu4: hint: sarkazm. moim zdaniem szkoły to nie jest miejsce, gdzie jest sens wprowadzać etaty 160h

@monalisssa: jakie 15min co 45min? prawa pracy nie znasz? pracownikowi na etacie przysługuje 15min przerwy (jeśli pracuje co najmniej 6h dziennie). Nauczyciel podczas przerw pracuje. Przejścia między salami to praca. Dyżury na korytarzach to praca. Z resztą nauczyciel jest od nauczania. Każda szanująca się firma dba o właściwy podział kompetencji zgodnie z
  • Odpowiedz
@ranestwen: Nie próbuj przekonać, to przypadłość wykopków: wyśmiewać, hejtować i deprecjonować coś o czym się nie ma kompletnie pojęcia :) Do tego może jakieś traumy z przeszłości czy po prostu odreagowanie niepowodzeń życiowych.
  • Odpowiedz
@Krooth: najbardziej mnie bawi że niby strajki które nie mają poparcia społeczeństwa się nie udadzą. Odkąd żyje nie pamiętam strajku który ma poparcie społeczeństwa
  • Odpowiedz
@monalisssa: Weź, jak masz te dzieci to idź czasem do szkoły na przerwie i tak posiedź w tym hałasie i ich popilnuj. Z pewnością wyjdziesz wypoczęta.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
to nie płaćmy za wakacje

@monalisssa: tak czytam te twoje pisanie i widzę, że ty nie tylko madka jesteś ale też idiotka.
Chciałem cię naprostować ale to chyba bezcelowe.
Uwielbiam czytać wpisy debili na tematy o których kompletnie nie mają pojęcia.
  • Odpowiedz