Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak byliśmy we #wroclaw zanim tu jeszcze mieszkałem, więc nie ogarnialiśmy w żadnym stopniu miasta.
Niestety zostaliśmy koło 1 napadnięci w autobusie przez sebixów (za to, że mieliśmy czelność siedzieć z tyłu autobusu XD). Pan kierowca autobusu zignorował sytuację, po policję nie zadzwonił - a sytuacja serio nieciekawa bo jednego kolegę wyciągneli aż z busa.. Za jakiś czas wrócił do nas i nic mu nie było.

Wróciliśmy do domu, po drodze się zrzygałem i w ogóle lipa, miałem raczej wstrząśnienie mózgu. Zadzwoniliśmy po taksówkę do najbliższego szpitala i taksiarz nas wywiózł jak się potem okazało kilka km dalej niż był szpital najbliższy ( ͡º ͜ʖ͡º). W szpitalu nas potrzymali 30 minut, aż ktoś nam powiedział, że mamy iść do innego XD w innym szpitalu przetrzymali nas też paredziesiąt minut i powiedzieli, że nie będą odpalać rentgena dla nas i mamy wrócić po 9 (była 3).

Pojechaliśmy na policję (by byliśmy z nimi w kontakcie) i ktoś miał od nas zebrać zeznania. Na miejscu okazało się, że musimy na kobietę czekać aż do 7. W końcu ktoś do nas przyszedł o 8. (#!$%@? 4h na komendzie będąc zmęczonym, sennym, obitym....).

Skladanie zeznan zajeło czas aż do 11. Potem pojechaliśmy znow do szpitala.

Okazało się, że mam pęknięta czaszkę XD

3 miesiące później umorzono śledztwo (no i na #!$%@? te kamery w autobusie?).

#taxi #sluzbazdrowia #szpital #policja #narkotykizawszespoko bo sebixy były czymś naćpane, #zalesie
  • 48
@rivers666: Miałem x lat temu podobną sytuację, ale gdy się wyciąga nóż to już nie są tacy odważni. Polecam.
Ogólnie trochę więcej odwagi, jak myślą, że znaleźli jakiegoś cepa to nie patrz się w ziemię jak #!$%@? tylko bądź agresywny i się #!$%@?ą. A jak spotkasz jakąś grupkę 3/4 pajaców a będziesz sam to nie zwracaj uwagi, często jest też tak, że jak jednemu #!$%@? prostego to reszta odchodzi.
@derekperek122: wiesz co, wtedy myśleliśmy, że oni wysiadają, ale jeden z nich do nas przyszedł i #!$%@?ł jakieś głupoty. Nasza uwaga zwrócona była w stronę tego jednego typa i w tym czasie dosłownie od tyłu zaczęli nas #!$%@?ć...

więc automatycznie wszystko się zmienia jak nagle dostajesz strzała znikąd
@rivers666: Potrenować trochę trzeba, żeby ten jeden kop czy strzał od tyłu nie był wcale niespodzianką. Czasami się trafi na takiego co jak #!$%@? to aż gwiazdki przed oczami ale najczęściej to są zwykłe cepy bez siły.