Wpis z mikrobloga

@StefanEm obecne kadry są w sporej mierze stare u zmęczone. Jak system edukacji nie zachęci czymś ludzi młodych którym jeszcze się chce to za 5-10 lat będziemy musieli ściągać nauczycieli z Bangladeszu. Ale wtedy też obwinicie za #!$%@? stan szkolnictwa nauczycieli. To nie jest stanowisko jak na kasie w Lidlu - nie da się zastąpić nauczyciela ludźmi z łapanki. Jak się faktycznie nauczyciele przekwalifikuja tak jak im wiele osób doradza to
  • Odpowiedz
@whiteglove: Lewandowski zarabia fortunę, bo jest wybitnie dobry w tym co robi. Gównopiłkarze pieniądze mają z innych etatów.
BON EDUKACYJNY / PRYWATNE SZKOLNICTWO - rodzice posyłają dzieci do najlepszych nauczycieli - Najlepsi mogliby na przykład brać dwa bony za godzinę lekcyjną, zadziałałby wolny rynek, a jednocześnie nikogo by to nie wykluczało. Oczywiście możnaby wykupić dodatkowe bony za pieniądze, dzięki czemu zapewnić dziecku lepszy start, tak jak się teraz ładuje pieniądze
  • Odpowiedz
@Mikka czekam z niecierpliwością. Przypomnij, ile godzin tygodniowo pracuje nauczyciel i ile teraz biorą w domu za korki? O paragon nie pytam.... ( ͡º ͜ʖ͡º) #!$%@? będzie, nie paraliż. Jak się nie podoba, #!$%@?ć do Biedronki na kasę.
  • Odpowiedz
Jeszcze mi sie dowcip o górnikach przypomniał. Ten żeby wytłumaczyć im, że rok ma 12 miesięcy.

Proponuję mem o nauczycielach - wytłumacz nauczycielowi, że godzina ma 60 minut a tydzień roboczy 40h.

Ja też kiedyś byłem uczniem. Tych zaangażowanych nauczycieli przez swoją edukację mógłbym na palcach jednej ręki policzyć i jeszcze by sporo palców zostało....
  • Odpowiedz
@Zielony34: Widać jakim zawistnym i ograniczonym człowiekiem jesteś przeliczając wszystko na godziny pracy. Jak janusz z memów #!$%@?ący się się o zarobki za klikanie w komputer. Jeszcze #!$%@? się że próbują dorabiać po godzinach bo #!$%@? zarabiają w normalnej robocie. Piękne bolszewickie myślenie xD.
  • Odpowiedz
@Mikka: Chciałbym żeby wszyscy nauczyciele wypieli się na ten mściwy naród, i zobaczyć na końcu miny ludzi twojego pokroju jak się okaże, że szkolnictwo zostało całkowicie sparaliżowane w kraju, i nie ma kompletnie kto uczyć.


W liceum. Nie nauczyłem się NICZEGO nowego. Najbardziej zmarnowane 3 lata życia. Cały czas na granicy nieklasyfikowany nieklasyfikowany zagrożony bo było to dla mnie marnowanie czasu. Dopiero na studiach poznałem inteligentnych nauczycieli (wykładowców)

Dziś po
  • Odpowiedz