Wpis z mikrobloga

@ediz4: Faktycznie zaszkodzisz ludziom co najmniej jak mafia, bo nie odprowadziłeś podatku od użyczenia komuś korepetycji za 50 zł. Czy ty jesteś normalny? Moralność masz od tego żeby wiedzieć jak coś ocenić. Właśnie takie opresyjne państwo sądziłoby dokładnie tak samo jak ty, i nie brałoby pod uwagę czynnika ludzkiego.
  • Odpowiedz
no tak bo to nauczyciele piszą podstawy programowe


@mnsp: a to nie mają przedstawicieli do których mogą i powinni się zwracać, aby wprowadzać innowacje i zmiany w programie?

można w tym kraju prowadzić całe szkoły na przykład w modelu amerykańskim, ale trzeba K---A CHCIEĆ!!

a tym cieciom się wydaje, że są elitą narodu bo byli za głupi, aby poradzić sobie na wolnym rynku, wszędzie indziej im nie wyszło więc zamiast
  • Odpowiedz
@whiteglove: to niech im dadzą 3 stówy podwyżki ale niech siedzą 8 godzin w szkole codziennie xd I moga se mieć 4 lekcje ale 8h mają o-----ć! beda mogli sprawdzic kartkówki xd Jestem za! i zajebiać karte nauczyciela! niech siedzą w ferie i sprawdzają! i miesiąc wakacji tez z-----ć! xd
  • Odpowiedz
@StefanEm: Tak jak w piłce, wśród nauczycieli też jest kilka procent wybijających się jednostek, cała masa średniaków oraz reprezentanci "kartoflisk". Lewandowski został wskazany tylko jako przykład, bo aktualnie piłkarz=Lewandowski, ale pod względem czasu spędzonego na boiskach nie różni się specjalnie od innych piłkarzy. Kurcze, czuję się jak na polskim na analizie i interpretacji wiersza XD
  • Odpowiedz
@Arachnofob: proszę cię jakie zmiany - od lat sie mówi że programy są przestarzałe a jedyne co robi men to zmiany kosmetyczne. To samo tyczy się każdego jednego sektora usług publicznych - wymień choć jeden, który działa bez zarzutu.
Nauczyciele muszą opierać się n a z góry nadanych wytycznych i tego nie przeskoczysz.
Elita narodu xD skąd takie wnioski? Bo chcą zarabiać więcej w czasie gdy wszystkie opłaty wzrastają? Gdy
  • Odpowiedz
@mnsp
Po 1 samo o sobie mówią że są elitą narodu

Po 2 sposób na zarabianie? Przebranżowić się. Niech zostaną programistami lub niech zaczną prowadzić firmy, no, ale wtedy będą musieli serio coś UMIEĆ i będą musieli zrezygnować z wielu wygodnych przywilejów. Nawet udzielając korków legalnie musieliby założyć firmy i walczyć z US. Śmiało!

Po 3 ja mam 2 fakultety oba humanistyczne a zarabiam dobre pieniądze (8-12 do 20k) jako stolarz bo się przebranżowiłem. 10 lat robiłem co innego i tam dostawałem 3-4k netto.
  • Odpowiedz
@Arachnofob: 1. Kto tak mówi? Mam wielu znajomych nauczycieli i żaden z nich nie uznaje się za elitę
2. Przebranżowić się - jest to wyjście ale nie dla osob które lubią swoją pracę, wykonują ją solidnie i są w tym po prostu dobre a nie mają narzędzi do zwiększenia dochodu w zakładzie pracy.
3. Gratuluję - są to już pieniądze za które można normalnie żyć. Wnisokuję, że 3000 wydawało ci
  • Odpowiedz
@mnsp
1 - opieram się na tym co ostatnio obejrzałem w tv
2 - niech uczą 2 przedmiotów lub niech zdobywają kolejne etapy naukowe... doktor, profesor.
3 - dokładnie... Było to dla mnie mało i nie chciałem emigrować
4 - ogółem z PIT ale jest tam wyszczególnione że z tytułu wykonywanego zawodu a nie z działalności gospodarczej czy czegoś innego
5 - nie wieszam psów na wszystkich, ale sam w życiu
  • Odpowiedz
@Naxster: Wolnorynkowcy, to niech zbierają pieniądze na jakiekolwiek wysłanie do szkoły, bo skoro nie podoba im się poziom w państwówce, to niech ślą do prywatnych. Problem polega na tym, że ci wolnorynkowi ekonomiści po prostu nie mają na to pieniędzy.
Takie samo p--------o jak w przypadku służby zdrowia. Jak trzeba było jechać po lekarzach, to jechali i z gównami biegali na prywatne wizyty (płacąc przy tym składki na NFZ), a
  • Odpowiedz
Wolnorynkowcy, to niech zbierają pieniądze na jakiekolwiek wysłanie do szkoły, bo skoro nie podoba im się poziom w państwówce, to niech ślą do prywatnych. Problem polega na tym, że ci wolnorynkowi ekonomiści po prostu nie mają na to pieniędzy


@DanielAquarius: bo rząd nas okrada. Zanim zabierzesz się do dyskusji, to pierwsze do niej merytorycznie dorośnij.

rzeba mieć problemy z łączeniem faktów żeby srać się o to, że ktoś chce normalnie zarabiać za swoją pracę, a potem korzystać z usług tych ludzi, bo nie stać na zabawę w wolny
  • Odpowiedz
@Zielony34: Już widzę te wielkie inwestycje Polaków z tych pieniędzy jakie im zostają w kieszeniach, tak jak ten wzrost sprzedaży alkoholu po wejściu 500+, tak samo widzę ten wspaniały naród jeżdżący po dziurawych drogach, których nie ma za co naprawić, ten totalny brak służb którym nie ma za co zapłacić itd.
Wspaniała utopia...
  • Odpowiedz
@DanielAquarius utopia, to jest ten twój socjalizm Kaczyńskiego i ludzie wstający z kolan... Wstają z kolan, żeby wypiąć rządowi dupę do chędożenia.

Jak ci się tak podoba, to spoko, ale wara od mojego portfela śmierdzący socjalisto.
  • Odpowiedz
@Zielony34: Od śmierdzących, to możesz wyzywać siebie, ale wara od wyzywania innych, bo ktoś nie zgadza się z twoimi korwinowskimi urojeniami. Jak na taki staż na wykopie, powinieneś mieć trochę lat, więc i zachowuj się jak na swój wiek przystało, a nie jak hormonalny nastolatek. To, że piszesz tutaj komentarz nie oznacza, że możesz się zachowywać jak gbur i prostak.
  • Odpowiedz
Od śmierdzących, to możesz wyzywać siebie, ale wara od wyzywania innych, bo ktoś nie zgadza się z twoimi korwinowskimi urojeniami. Jak na taki staż na wykopie, powinieneś mieć trochę lat, więc i zachowuj się jak na swój wiek przystało, a nie jak hormonalny nastolatek. To, że piszesz tutaj komentarz nie oznacza, że możesz się zachowywać jak gbur i prostak.


@DanielAquarius: mam wystarczająco wiele lat, by pracując i rozwijając się, wiedzieć,
  • Odpowiedz