Wpis z mikrobloga

Zaje$##$ mi w nocy auto sprzed domu - jak zobaczycie gdzieś czarne Audi A5 sportback to dajcie znać

Audi A5 Sportback, 2017
KR3FH41
czarne

VIN WAUZZZF52HA023822

mam nagranie na kamerze całego zdarzenia, później zgram i wrzucę bo teraz policja prowadzi czynności

#krakow #mikroreklama #audi #zlodzieje

http://www.wykop.pl/artykul/4894023/skradzione-mirkowi-czarne-audi-a5-sportback/
Pobierz debenek - Zaje$##$ mi w nocy auto sprzed domu - jak zobaczycie gdzieś czarne Audi A5 ...
źródło: comment_wkXAxYsULm3DX1pGRoSgRMPv1Irk8DGC.jpg
  • 270
hane. Jak Ci ukradną auto w leasingu to nadal płacisz wszystkie raty i to nie co miesiąc, ale natychmiast.


@Jarusek: Są leasingi i "leasingi". Przy zakupie w większości leasingów poza ubezpieczeniem AC będą wymagać też GAP (można wciągnąć w sam leasing, płatne przy zakupie najczęściej na cały okres trwania leasingu). I wtedy masz ubezpieczenie do pełnej wartości fakturowej auta. Co to oznacza? Że jeśli masz auto za 100k, AC wypłaca 70k
@enron: Mowa jest o leasingu, najem to coś innego. Jak kradną auto w leasingu musisz latać, załatwiać, kwiczeć, spłacać, być może ubezpieczanie pokryje być może nie, bo nie miałeś GAP, jakiś wkład włożyłeś, a auta najnormalniej nie ma. Jeden wielki problem. A leasingodawca tylko czeka na pieniążki i go nic nie obchodzi, bo on ma tylko swoje dostać. Więc odnoszą się do pierwszego komentarza na który odpowiedziałem, to nie problem "banku",
Japitole, to jest ta niemiecka technologia ? Kradziez w 10 sekund, zafalszowane spalanie oleju, afera z emisja gazow....no wcale sie nie dziwie ze pakuja miliardy w przekupywanie rynku swoimi teoriami w swoich gazetach motoryzacyjnych i ze "powazane" instytucje testujace/rankingujace sa niemieckie....
Tyle ludzi pisze "omg taki bug, omg ale to zrobili", coś tam o trzymaniu kluczyka/karty gdzieś tam, o przedłużeniu sygnału z garażu (?) - czy ktoś mógł by wyjaśnić konkretnie co tu się #!$%@?ło? Co oni tak naprawdę zrobili, skąd mieli ten kod czy tam sygnał?