Wpis z mikrobloga

Zaje$##$ mi w nocy auto sprzed domu - jak zobaczycie gdzieś czarne Audi A5 sportback to dajcie znać

Audi A5 Sportback, 2017
KR3FH41
czarne

VIN WAUZZZF52HA023822

mam nagranie na kamerze całego zdarzenia, później zgram i wrzucę bo teraz policja prowadzi czynności

#krakow #mikroreklama #audi #zlodzieje

http://www.wykop.pl/artykul/4894023/skradzione-mirkowi-czarne-audi-a5-sportback/
debenek - Zaje$##$ mi w nocy auto sprzed domu - jak zobaczycie gdzieś czarne Audi A5 ...

źródło: comment_wkXAxYsULm3DX1pGRoSgRMPv1Irk8DGC.jpg

Pobierz
  • 270
@cinematics te blokady są zabawne bo tytanowe cuda zakładane są na... kierownicę z pianki! Żeby to zdjąć, tnie się kierownicę - nie trzeba łamać zamka, czy piłować metalu.

Sensowna jest blokada skrzyni, w tunelu.
już uwierzę jak kupisz ‚dobre auto’ i po każdym powrocie z zakupów czy z siłowni, będziesz chował kluczyki do pudełka aluminiowego, a jak wyjdziesz z samochodu w parkingu podziemnym galerii, to cyk do folii kluczyki...xDD


@Homar_smazony_na_wolnym_ogniu: Wystarczy kieszonka na kluczyk blokująca fale. Ot taka skarpetka na kluczyk którą wkładasz w kieszeń a potem kluczyk w to etui. Pomiając już to, że są keylessprotectory wielkości naklejki.
@debenek: Obaj mieli "pudełko" :( Czyli ten SDRowy przedłużacz do sygnałów cyfrowych. Ten atak jest znany od roku i w zasadzie, to producent powinien wydać jakąś aktualizację oprogramowania zabezpieczającą przed tym. Ostatnio pojawił się jakiś nowy atak na przechwycenie rollingcode z użyciem jammera.
naprawdę nie rozumiem jak można brać te systemy bezkluczykowe, przecież to jest idiotyzm


@eXtreme nie rozumiesz bo nigdy nie miales takiego samochodu. Jest to po prostu wygodne. Nie trzeba grzebac w kieszeniach i szkukac kluczykow. Po prostu podchodzisz do auta i je otwierasz , wsiadasz naciskasz star i jedziesz. Oszczednosc czasu i koniec problemow z szukaniem kluczykow. A to ze kradna?przed wymysleniem keyless tez kradli sanochody.