Wpis z mikrobloga

Zaje$##$ mi w nocy auto sprzed domu - jak zobaczycie gdzieś czarne Audi A5 sportback to dajcie znać

Audi A5 Sportback, 2017
KR3FH41
czarne

VIN WAUZZZF52HA023822

mam nagranie na kamerze całego zdarzenia, później zgram i wrzucę bo teraz policja prowadzi czynności

#krakow #mikroreklama #audi #zlodzieje

http://www.wykop.pl/artykul/4894023/skradzione-mirkowi-czarne-audi-a5-sportback/
Pobierz debenek - Zaje$##$ mi w nocy auto sprzed domu - jak zobaczycie gdzieś czarne Audi A5 ...
źródło: comment_wkXAxYsULm3DX1pGRoSgRMPv1Irk8DGC.jpg
  • 270
@michal42: Ale jakaś kasa poszła, a auta ni ma. Tylko problem, bo trzeba latać i załatwiać na policję, ubezpieczalni, do leasingodawcy. Więc to nie problem "banku" tylko korzystającego i to nie mały.
Uooo matko jaki tu wysyp kozaków. Na pewno jeden z drugim złapałbyś złodzieja i urwał mu ręce z jajami. To nie są ogóry spod blaszaka ze śrubokrętem tylko ogarnięte ekipy złodziejskie rozmontowujące zabezpieczone, nowe fury. Zaryzykuję okreslenie że mafie samochodowe. Zrobiłbyś coś jednemu i miałbyś na głowie 10ciu następnych.
@grzesiu139: już uwierzę jak kupisz ‚dobre auto’ i po każdym powrocie z zakupów czy z siłowni, będziesz chował kluczyki do pudełka aluminiowego, a jak wyjdziesz z samochodu w parkingu podziemnym galerii, to cyk do folii kluczyki...xDD


@Homar_smazony_na_wolnym_ogniu: nie mam auta z keyless - ale czy te kluczyki nie mają jakiegoś wyłącznika? To by było najsensowniejsze...

A co do "już uwierzę": w domu mamy kilka aut, parkujemy w różnych konfiguracjach i
#!$%@? mnie to, oszczędność czasu rzędu 5 sekund, auto odpalasz zwykle pewnie 3-8x dziennie, a i tak ludzie biorą takiego backdoora w imię "wygody"


@klamkaodokna: często aut w wyższej wersji wyposażenia nie kupisz bez keyless ¯\_(ツ)_/¯
@arc_tic: Coooooooo? Dziecko kochane. Jak Ci ukradną auto w leasingu to nadal płacisz wszystkie raty i to nie co miesiąc, ale natychmiast.


@Jarusek: wiesz, są różne firmy leasingowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

BTW, ostatnio modny staje się długoterminowy wynajem zamiast leasingu - finansowo się opłaca, a z tego co słyszałem w sytuacjach kryzysowych (szkoda całkowita, kradzież) też jest to na tyle sensownie uregulowane że specjalnie nie