Wpis z mikrobloga

Zaje$##$ mi w nocy auto sprzed domu - jak zobaczycie gdzieś czarne Audi A5 sportback to dajcie znać

Audi A5 Sportback, 2017
KR3FH41
czarne

VIN WAUZZZF52HA023822

mam nagranie na kamerze całego zdarzenia, później zgram i wrzucę bo teraz policja prowadzi czynności

#krakow #mikroreklama #audi #zlodzieje

http://www.wykop.pl/artykul/4894023/skradzione-mirkowi-czarne-audi-a5-sportback/
debenek - Zaje$##$ mi w nocy auto sprzed domu - jak zobaczycie gdzieś czarne Audi A5 ...

źródło: comment_wkXAxYsULm3DX1pGRoSgRMPv1Irk8DGC.jpg

Pobierz
  • 270
  • Odpowiedz
@debenek: No to bez spiny. Chociaż sprawdź jak to jest z rozliczeniem VAT-u w GAP-ach, żebyś nie stracił na którymś etapie na różnicy netto-brutto.

Domyślam się, że miałeś keyless? Mam tę samą furkę i przeraził mnie ten filmik. (,)
  • Odpowiedz
naprawdę nie rozumiem jak można brać te systemy bezkluczykowe, przecież to jest idiotyzm i tak naprawdę odliczasz dni do momentu aż auto ci zniknie - szczególnie widząc jak łatwo dokonuje się kradzieży takich aut... Co jest takiego trudnego w naciśnięciu przycisku na pilocie żeby otworzyć/zamknąć?
  • Odpowiedz
Domyślam się, że miałeś keyless? Mam tę samą furkę i przeraził mnie ten filmik. (,)


@MuchaZ: W menu Car > Locking możesz wyłączyć keyless.
  • Odpowiedz
@ochar: Wiem, że można wyłączyć, natomiast byłoby to już po prostu ciężkie. Człowiek bardzo łatwo przyzwyczaja się do wygód. :c Szkoda, że kosztem bezpieczeństwa.
  • Odpowiedz