Wpis z mikrobloga

- Za tydzień rozpoczynam najbardziej hardcorowy etap redukcji.
- Węglowodanów będzie tak mało, że niemalże otrę się o #dodzo
- Zostawiam jedynie 200 ww stawnych (240 Ww całkowicie)
- To 6 posiłków dziennie (bo ten obiad jem na 2 razy)
- Do treningu leci carbo + EAA. Carbo nie dodałem do kaloryki/rozpiski. Ale to będzie +20-40 Ww
- Będę na tym 4-5 tygodni
- Następnie 3 dni refeedu po 4200 kcal każdy (założenie to 250 B, tłuszcz poniżej 80 i reszta Ww).
- Po refedzie idę na badania.
- Następnie jestem umówiony z endokrynologiem i być może uda się mi coś pomóc z moimi problemami hormonalnymi (od razu mówię, że TRT nie będzie - bo lekarz powiedział, ze odpada i mogłoby mi to bardziej zaszkodzić niż pomóc). Oprócz tego muszę po drodze zrobić USG przysadki.
- Po badaniach już do końca redukcji zwiększam powoli kcal/Ww
- Treningowo trochę chce zagrać vabank i wzrośnie objętość jak i podtrzymam intensywność, ale rok temu to się sprawdziło, gdzie również zwiększałem kcal/Ww do końca redukcji
- Po refedzie odpalam wszystkie moje zabawki i widzimy się 9 lipca z weryfikacją formy.

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #dieta #chudnijzwykopem #borsukredukuje #fullborsukworkout
Kasahara - - Za tydzień rozpoczynam najbardziej hardcorowy etap redukcji. 
- Węglowo...

źródło: comment_hbFrik8hi6HkdRwXIdN9p5vQNP9lzQHD.jpg

Pobierz
  • 39
@deshix:
ja zawsze jako OP "dostarczam" ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ciekawi mnie tylko jak dużą będzie różnica do poprzedniego roku
Kiedy robię trening? Chodzi o godzinę? Po śniadaniu - po tym WPC, bo do pewnej rzeczy chcę mieć nisko insulinę a dodatkowo przed wysiłkiem jak się nażrę to za bardzo chce mi się puścić pawia. Dlatego tylko WPC i wychodzę z domu.

Zastanawiam się czy w tym
Kasahara - @deshix: 
ja zawsze jako OP "dostarczam" ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ciekawi mnie tylko ...

źródło: comment_OoB8vyWO0NM47qKx84X90hPfosrrO7X8.jpg

Pobierz
@deshix: wrzucam, bo takie 25 Ww rozpuszczone w dwóch litrach przy ciągłym treningu nie sprawi, że insulina skoczy wysoko, aby to nie działało. Bo właściwie ile ja będę pił 5 ww na 15 minut? A carbo + potas + sód + EAA + sok z limonki pite podczas treningu pozwalają uzyskać większą osmotyczność tego napoju i zapewniają lepsze nawodnienie. W
@Kasahara: ooo to dobry stack na trening chyba. Sód = sol? A potas z pomidora? :D masz taki ten baniak do picia na treningu jak wszystkie fit świry i instagramy?
@deshix:

Tak sód z soli. Potas to po prostu tabletka olimpu w tym rozpuszczona. I tak mam baniak 2 l jak każdy IFBB Pro. Dla beki zacząłem jeszcze czasem stękać na seriach z 3-4 RPE.