Wpis z mikrobloga

Siemanko Mireczki! Słyszeliśmy, że na wykop.pl nie brakuje świrów, dlatego zdecydowaliśmy się na małe #rozdajo, a w zasadzie to #konkurs. Mamy dla Was trzy albumy "Instrukcja Obsługi Świrów" i wręczymy je autorom trzech najciekawszych komentarzy na temat ulubionej płyty z dyskografii O.S.T.R. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wyniki w piątek 12 kwietnia!
ostr_tabasko - Siemanko Mireczki! Słyszeliśmy, że na wykop.pl nie brakuje świrów, dla...

źródło: comment_ZsHbUdAZk9fqeWwHleNt2Jw23fnCXsuy.jpg

Pobierz
  • 209
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ostr_tabasko: Od Ostrego zacząłem przygodę z gramofonem i winylami. Szkoda, że płyty osiągają takie zawrotne ceny przez co żeby kupić kolejny album czasem trzeba odkładać kase kilka miesięcy. Jeśli chodzi o ulubiony album to będą to dwie pozycje:
1. Jazz, dwa, trzy - z racji tego, że był to mój pierwszy winyl i mam do niego ogromny sentyment.
2. Jazz w wolnych chwilach - za genialny moim zdaniem storytelling w
  • Odpowiedz
Przy "ja tu tylko sprzątam" zmieniałem córce pampersy. Z jednej strony pomagało mi to zapomnieć o wspaniałym zapachu a z drugiej strony młoda była bardziej spokojna dzięki czemu cały proces był znacznie łatwiejszy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ostr_tabasko: Zdecydowanie Instrukcja obsługi świrów mi prywatnie przypadła najbardziej do gustu. Lubie nostalgiczny klimat na nowoczesnych bitach. Do tego przyjemne rymy, historia opowiadana w kawałkach to mistrzostwo. Jeżeli wyślecie ją do mnie gwarantuje że będzie przesłuchana tyle razy że będę musiał kupić nową bo ta się rozpadnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
Dla mnie jeśli OSTRY to tylko FLAC w digitalu a do tego zawsze przy okazji limitka w gratisie czy jakoś na odwrót :D O płyty nie walczę bo mam wszystkie ukochane w ww. ale znam takich coś się o winyle zabijali i polowali na nie wściekle.
  • Odpowiedz
@ostr_tabasko: Super przedstawiona i opowiedziana podczas trawnia całego nowego krążka, od kilku tygodni non stop katuje w pracy myśląc tylko żeby znaleźć się pośród całej ekipy w Edenie()
Jedyny taki klimat na polskiej scenie
  • Odpowiedz
Podczas koncertu transmitowanego przez TVP MADEINPOLSKA w Katowicach, podczas którego tuż obok O.S.T.R. wystąpiły takie osobistości jak

król polskiego jazzu Michał Urbaniak, Noise Trio, HADES, Sasha

O.S.T.R. przyznał, że m.in. czasami nie jest pewien jak dalej leci oraz, że jego ulubiona płyta to Jazz w wolnych chwilach (i to jedyne płyta, której sam słucha), a tuż po wyznaniu tej informacji - zaczęli grać kawałek z innej płyty. #heheszki

(swoją drogą, szkoda, że nie było tam Bassisters Orchestry : - ) #pdk )
  • Odpowiedz