Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 31
@ostr_tabasko: O.S.T.R czyli człowiek który jest Brzydki, zły I szczery ale nie można że Odzyskał Hip-hop uwydatniając na parkiecie wsteczna anoreksję. Studiował Psychologię tłumu choć nikt nie wie gdzie. No a w tym roku zdobył kolejny Milimetr szczęścia kupując Chevroleta Impalę. W skrócie, świetna dyskografia aczkolwiek trzeba powiedzieć że były kawałki które nie siadły, ogólnie dam 9/10
  • Odpowiedz
@ostr_tabasko: Ulubiona płyta Adama? Uwielbiam chyba wszystkie klasyki, a jedyną płytą którą mógłbym postawić nad resztę to może by było "Tylko Dla Dorosłych", ze swoim wybitnym storytellingiem. Ostatnio dużo mniej polskiego rapu słucham ale dzisiaj chyba sobie zrobię wieczór z jazzem.
  • Odpowiedz
@ostr_tabasko: Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, który miał "Tabasko", i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem.
  • Odpowiedz
  • 13
@ostr_tabasko Nie ma nic lepszego klimatem od Tabasko z 2002 roku. Utwór o tym samym tytule z tej płyty jest dla mnie definicją letniego wyjścia na piwo w czasach liceum. Sama płyta, też kompletna, rozległa tematycznie i z dumą trzymam ją na swojej kolekcjonerskiej półeczce.
  • Odpowiedz
Lubię wszystkie nie licząc pękniętego płuca. Mam nadzieję, że uda się uratować Rapa i zrzucić kilka kilo.
  • Odpowiedz
Mi w pamięci zawsze zostanie "Tabasko". "Kochana Polsko" czy "Masz to jak Banku 2" były katowane do porzygu, piękne czasy. Pozdro dla Adama :)
  • Odpowiedz