Wpis z mikrobloga

Siemanko Mireczki! Słyszeliśmy, że na wykop.pl nie brakuje świrów, dlatego zdecydowaliśmy się na małe #rozdajo, a w zasadzie to #konkurs. Mamy dla Was trzy albumy "Instrukcja Obsługi Świrów" i wręczymy je autorom trzech najciekawszych komentarzy na temat ulubionej płyty z dyskografii O.S.T.R. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wyniki w piątek 12 kwietnia!
Pobierz ostr_tabasko - Siemanko Mireczki! Słyszeliśmy, że na wykop.pl nie brakuje świrów, dla...
źródło: comment_ZsHbUdAZk9fqeWwHleNt2Jw23fnCXsuy.jpg
  • 209
@ostr_tabasko: Moim ulubionym albumem jest "Jazz w wolnych chwilach" , od niego zacząłem jeszcze jako szczyl słuchać Ostrego grając do tego w Diablo 2. Ahh stare dzieje,pierwsze baalruny, podstawówka, zimna kolka po szkole i mistrz fachu w głośnikach na full. Wspominam to jako jedne z najlepszych czasów minionej dekady .
Przecież "Nie lubię poniedziałków" jest takim majsterszykiem, że te naście (!) lat więcej teraz nie wyobrażam sobie przeżyć Poniedziałku bez przesłuchania
@ostr_tabasko: pamietam lato 2003 jak dzis, pierwsze takie wakacje, wyjazd na tydzien nad jezioro na domek, mialem wtedy 16 lat, pierwszy seks, pierwsze jaranie, codziennie wieczorem O.S.T.R Tabasco ze starego magnetofonu przy grillu i piwkach! Meczylismy ta plyte codziennie. Uwielbiam Cie Adaś, wypilismy razem szota na after party w opolu po festiwalu rok czy dwa pozniej, podpisales mi sie na plecaku :) pozdrawiam!
@ostr_tabasko zdecydowanie Hollyłódź, chodzi za mną ta płyta od lat i nadal lubię sobie odpalić klasyki, nie zapomnę jednej z pierwszych majówek we Wrocławiu na których byłam jako gimbusiara i darłam ryja pod sceną. Ekstra czasy, teraz dejcie mnie te płytę, bo jeszcze jej brakuje w kolekcji. :D
@ostr_tabasko Bardzo lubię Jazz W Wolnych Chwilach, według mnie to jedna z najlepszych płyt w polskim rapie. Bity są po prostu niesamowite, dają taki klimat, że można jej słuchać godzinami. Ostry bez gości, Haem, który wprowadził swój kunszt, styl nie do podrobienia. Płyta jest spójna i mimo, że są 42 numery to wszystkie stoją na bardzo wysokim poziomie. Świetne wydanie z komiksem i mistrzowskie single. Nie da się tam znaleźć słabych punktów.
@ostr_tabasko: Płytę "Życie po Śmierci" dostałem od żony na święta w 2016. Słuchałem jej bardzo często w aucie i jak się okazało żonce też wpadła w ucho. Doszło do tego, że kiedy z głośników leci O.S.T.R to przestałem słyszeć "wyłącz te rapsy" (nie jest fanką polskiego rapu).
Aktualnie była ze mną na koncercie w Stodole dwa razy a na Spotify ciśnie Instrukcję Obsługi Świrów, więc Wasza twórczość wiele zmieniła w naszej
Tabasko, do którego wracam i który przypomina mi o czasach młodości, pierwszej milosci, zapachu blunta i prawdziwej przyjaźni to plyta "Masz to jak w banku" @ostr_tabasko Twoja muzyka i beaty są ze mną od wielu lat. Tworzysz piękny rapy, słuchają Cie już kolejne pokolenia.. Beaty od KillingSkills niszczą system, super się zgrywacie. Mam nadzieję że kiedyś uda nam się zbić pionę. Pozdro ziom z bunkra [15m2]
@ostr_tabasko: tylko dla dorosłych. Generalnie nie słuchałem OSTR, ale jestem wielkim fanem concept albumów. Genialny klimat, wstawki Michała Fajbusiewicza bardzo dobrze budowały nastrój. Mocno ją katowałem, moje ulubione momenty to kiedy głowny bohater ranny uciekał do samochodu i kiedy ukrywał sie na cmentarzu.
Wtedy kiedy wyszła ta płyta byłem mocno zabetonowaną głową i nie słuchalem a bardzo rapu. Zachecila mnie właśnie przez to ze była concept albumem. Otworzyła mnie na rap
Tylko dla dorosłych - płyta kompletna. Motyw z narratorem wywarł na mnie ogromne wrażenie, prawie jak odkrycie drugiej płyty w boxie z kolejnymi 18 kawałkami. Płyta w całości najbardziej niepowtarzalna w twórczości O.S.T.R. Wracam do niej od ośmiu lat i nadal towarzyszą temu niesamowite emocje. Bez wątpienia wyjątkowa pozycja w historii polskiego rapu.