Wpis z mikrobloga

Siemanko Mireczki! Słyszeliśmy, że na wykop.pl nie brakuje świrów, dlatego zdecydowaliśmy się na małe #rozdajo, a w zasadzie to #konkurs. Mamy dla Was trzy albumy "Instrukcja Obsługi Świrów" i wręczymy je autorom trzech najciekawszych komentarzy na temat ulubionej płyty z dyskografii O.S.T.R. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wyniki w piątek 12 kwietnia!
Pobierz ostr_tabasko - Siemanko Mireczki! Słyszeliśmy, że na wykop.pl nie brakuje świrów, dla...
źródło: comment_ZsHbUdAZk9fqeWwHleNt2Jw23fnCXsuy.jpg
  • 209
@ostr_tabasko dobrych albumów było wiele, ale najlepszy jest jeden. Tylko dla dorosłych. Kupiłem płytę za dzieciaka i jeździ ze mną do dzisiaj (oczywiście już któraś tam kopia do auta). Płyta skatowana niemiłosiernie, perfekcyjnie klimatyczna. Ale o tym, że jest najlepsza decyduje fakt, że niezwykle dała mi do myślenia - zacząłem marzyć o tym żeby robić w życiu coś dzięki czemu za 10, 20 lat ktoś powie "ale to był dobry ziom".

I
@ostr_tabasko:
Zdecydowanie, bez zastanowienia odpowiem:
Tylko dla dorosłych
Żaden inny album w dyskografii Adama nie jest tak dopracowany, spójny i nie posiada takiego klimatu jak właśnie +18 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeśli dodamy do tego całą otoczkę kradzieży, morderstwa, ucieczki i tajemnicy która kryje się za... no właśnie #pdk

Tego albumu się nie słucha, jego się przeżywa razem z Nikodemem R.
#ostr #asfaltrecods
@ostr_tabasko : zdecydowanie Jazz w wolnych chwilach, a dlaczego? Bo to był 2003 rok którym miałem 17 lat i też miałem taka przecpana facjade udekorowana w szerokie ciuchy jak Ostry w teledysku do numeru Początek ( ͡º ͜ʖ͡º) Szku$wa piękne czasy i w jaja nie gnietly spodnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ostr_tabasko: Pójdę nietypowo - Growbox ( ͡° ͜ʖ ͡°) Panowie podeszli do tego projektu dość luźno, właściwie sama bragga, nietypowe brzmienia. Przed Growbox-em jakimś cudem nie kojarzyłem Soulpete'a i po pierwszym przesłuchaniu miałem wrażenie że ktoś mi splunął do playlisty, i jeszcze zapłaciłem za to 40zł+przesyłka xD W głowie ostro to szkalowałem. Ominę międzyczas - w 2019 nadal jej słucham, często puszczam sobie też same instrumentale. Do