Wpis z mikrobloga

Wyślijcie mi do Hollyłódź, ale tak Jazz, dwa, trzy bo chcę Mieć to jak w banku, wiesz O.c.b. Mam nadzieję, że płyta nie jest Tylko dla dorosłych ale co ja mogę wiedzieć, Ja tu tylko sprzątam.
  • Odpowiedz
@ostr_tabasko kurde mam #!$%@? czy dostanę płytę czy nie ale za gówniarza wszystkie stresy związane ze szkołą, dojrzeniem, nieszczęśliwym zakochaniem, tym że muszę się sam wychowywać do życia w dorosłości bo w głowach moich starych szumiała komuna i to o co się ze sobą znowu pokłócić zajadałem płytą "Tylko dla dorosłych"
Dzięki Adam za to gówno. Sięgam do niej do dziś kiedy już sam nie mam siły na znalezienie wyjścia z
  • Odpowiedz
@ostr_tabasko życie po śmierci, pamiętam jak była akcja promocyjna dawca.pl i można było wygrać tą płytę jako że wczensij znałem pojedyncze kawałki i nie byłem fanem przesłucham płytę z Ciekawości. Spodobał mi się styl płyty, to że cała płyta tworzyła całość i słuchalo się tego jakby czytali się książkę czekając na kolejny rozdział. Od wtedy zaczęłem katowac OSTRego na okrągło. Do zobaczenia na Rzeszowskich Juwenaliach!
  • Odpowiedz
@ostr_tabasko: Nie ma slabej plyty, dlatego ciezko wybrac ale nostalgia w moim przypadku decyduje, ze „Tabasko”, bo kojarzy mi sie chyba z najlepszym w pewnym sensie, bo beztroskim okresem z mlodosci. Mielismy po lat 14, pierwsze rapsy na kasetach, pierwsze grafitti, pierwsze flipy na deskach, pierwsze kontakty z dziewczynami, pierwsze bojki o honor i pierwszy Sylwester poza domem gdzie gowniarskim tlumem rapowalismy „Kochana Polsko” nie zdajac sobie wtedy jeszcze do
  • Odpowiedz
życie po śmierci


@ostr_tabasko: stary na wejsciu bardzo sie ciesze ze dolaczyles do spolecznosci wykopu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
wychowalem sie na twych kawalkach licze 35 wiosen ale sentyment pozostal jest wiele zarabistych plyt tabasko np. miazdzy suty ale dla mnie osobiscie NO.1 Życie po Śmierci w tym samym czasie mialem tez ostre problemy zdrowotne stracilem robote kobiete po operacji kregoslupa i do tej pory jak
  • Odpowiedz
█████████ ███ █████, █ ████ █████████.
█████████████ █████ ████████ ████ ██ █ ███████, ███████: ███ ██████ ████ █!!!!█████████, █████████ ███. ███████, ██ ███████ █ ██████.
█████ ███████ █ ███████ ██████ ██████████ ███, █ █████████████ ███ ███████████.
█ ██████ ███ ██████, ████ █ ████.

█████, ████████ █ ███████ ███ ███████████, █ ████:
  • Odpowiedz
@ostr_tabasko: Jazz w wolnych chwilach! Najlepsze bity, świetne sample, dobre teksty i ten klimat, który tak uwielbiam, a który niestety gdzies zanika. Ta płyta jest tym za co pokochałem hip hop.
  • Odpowiedz
  • 2
Ciężko wybrać jedną z tej kolekcji (brakuje życia po śmierci i w drodze po szczęście, bo zdjęcie dawno robione). Od TDD kupowane w preorderach, tylko przy ostatniej się zagapiłam ( ͡° ʖ̯ ͡°). Chyba największy sentyment do Jazz, dwa, trzy, jechaliśmy z rodzicami na wakacje i leciała przez jakieś 12h w samochodzie. Dzięki temu zaraziłam Ostrym też rodziców, mama nawet ustawiła sobie "nie odejdę stąd" na dzwonek i
xjerc - Ciężko wybrać jedną z tej kolekcji (brakuje życia po śmierci i w drodze po sz...

źródło: comment_OfowxaKWE6THjrUt6oiYr6ccuIB8zMP0.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@ostr_tabasko: Największy sentyment oczywiście do "Masz to jak w banku" ze względu na wspomnienia (szkoła średnia, pierwsze rapowe zajawki itd.). Ale jeśli chodzi o najlepszy album to zdecydowanie "Tylko dla dorosłych". Mam dzisiaj niestety tylko połowę oryganlego wydania (1 płytę) bo kiedyś, lata temu w centrum Wrocławia w biały dzień jakiś c%&j postanowił wbić się do mojego starego nieżyjącego już Golfa III 1.9tdi ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@ostr_tabasko: Pewnie że "Tylko dla dorosłych". Zajebista historia, super słowa no i zajebisty "easter egg" w postaci ukrytej płyty. Tylko tyle i aż tyle. Z kolei jeśli chodzi o kawałki to z płyty "Życie po śmierci" - Spowiedź miażdży i zawsze kręce głośniki w aucie na full
  • Odpowiedz