Wpis z mikrobloga

@ostr_tabasko:
Zaczęło się od Tabasko, przegrane na CDROMie,
Podchodziłem niechętnie - wpadło w ucho "Ziom Za Ziomem",
Potem Jazz W Wolnych Chwilach nie schodził z głośnika,
Motywacja do życia, porwał tekst i muzyka,
Do Tego Bitu, sąsiedzi
  • Odpowiedz
Zdecydowanie Jazz w wolnych chwilach zostanie ze mną na zawsze. Nowe spojrzenie na muzykę i ten chill dotąd niespotykany - Adam musiał być dobrze zielony podczas pisania tekstów ( ͡° ͜ʖ ͡°) R.E.L.A.K.S. ziom !
  • Odpowiedz
@ostr_tabasko:

INSTRUKCJA OBSŁUGI ŚWIRÓW to nic innego jak Moja PODRÓŻ ZWANA ŻYCIEM, W DRODZE PO SZCZĘŚCIE! I tak pijąc oranżadę z SATURATOR-a, MASZ TO JAK W BANKU, że przez 30 MINUT Z ŻYCIA będzie ona smakować jak TABASKO. Lecz to nie problem, bo będąc ostatnio na niekościelnych JAZZUREKCJA-ch ktoś puścił nam JAZZ W WOLNYCH CHWILACH. Po 7 godzinach słuchania ktoś krzyknął HOLLYŁÓDŹ - O.C.B. tutaj? Przecież JA TU TYLKO SPRZĄTAM,
  • Odpowiedz
@ostr_tabasko: nic nie zabierze wspomnienia z trasy koncertowej krążka „Podróż zwana życiem”.

Chwilę zatrzymać, nie myśleć, oddychać,
przenika przez umysł i serce ciche
Lubię być tylko sam

Numerem „Lubię być sam” usłyszanym na żywo w dniu urodzin, O.S.T.R. przenosi mnie dalej i wyżej, niż kosmos przytaczany w jego utworach, a album nigdy nie schodzi z pierwszego miejsca najlepszych płyt.
  • Odpowiedz
@ostr_tabasko: Jazz w Wolnych Chwilach - mój faworyt. 23- letni Adam , który już w 2003 wiedział O.C.B. Tracki o bardzo różnorodnej tematyce. Ostry tą płytą świetnie opisał swój punkt widzenia jako młodej osoby, rozmyślającej nad problemami otaczającego go świata. Porusza tematy związane z jego otoczeniem, jak w "Bloku" , wyjaśnia hipokryzję raperów w "Gangsterskich Opowieściach" , czy ukazuje, jak ważna jest dla niego kultura hip hop choćby w "
danifae93 - @ostr_tabasko: Jazz w Wolnych Chwilach - mój faworyt. 23- letni Adam , kt...

źródło: comment_K2JvZaouRQmpO9GSky8olj3kunmtgw9n.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@ostr_tabasko: o ile to ty osobiście, a nie jakaś agencja:

co możesz powiedzieć o kawałku "Biznes" z Tabasco po vs. to kim jesteś i co robisz po 17 latach? nie potępiam nijak twoich decyzji, ciekawi mnie tylko co o tym myślisz.
  • Odpowiedz
@ostr_tabasko kiedyś wracałem #!$%@? do domu w nocy, jakoś pierwsza była. Na słuchawkach akurat miałem Nie odwracaj się z Tylko dla Dorosłych, kiedy Ostry akurat nawijał to 'nie odwracaj się, nie odwracaj się' to się odwróciłem. Szło za mną trzech sebixów, dostałem #!$%@? i #!$%@? mi telefon. Dzięki Adam, kocham cię w #!$%@?. A płyta zajebista mimo #!$%@?.
  • Odpowiedz
@ostr_tabasko jak większość, ciężko wybrać jedną, ale "tylko dla dorosłych" mogę wyróżnić. Co mnie #!$%@?ło to głos Adasia na ukrytej płycie. Track 10 mistrzostwo. Sam pomysł z Nikodemem jest świetny i świeży i jeszcze do tego pan Hajbusiewicz który tłumaczy nam historię Nikodema. Kurde tak się podjaralem, że znowu trzeba CD odpalić ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Ello mordo! Płytę mam. To raczej jasne! Tak więc jak mój komentarz ma wygrać, to wyślij ją komuś kto nie ma. A jak Ci się chce możesz moją podpisać (wyślę rzecz jasna), bo w Gdańsku mnie nie było tym razem ¯_(ツ)_/¯. Dobra co do dyskografii to jak do w życiu. Raz było lepiej, raz gorzej. Twoje początki to było ostre #!$%@?ęcie! Człowieku Twój rap, teksty i flow #!$%@?ł w fotel na długie
  • Odpowiedz
  • 1
Moja ulubiona płyta to "Ja tu tylko sprzątam".

Dzięki niej pamiętam przepis na sałatkę tak jak "ojcze nasz" jakby mnie w środku nocy ktoś obudził i zawsze jak robię zakupy to sobie powtarzam: "oliwki, sałata, winegret i pomidor, ser feta, cebula tego zjem każdą ilość" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz