Wpis z mikrobloga

Ja ateista lvl 38 (dotychczas kawaler), moja różowa katoliczka lvl 32 (5 lat po rozwodzie) wzięliśmy wczoraj Ślub cywilny i wieczorem ustawiliśmy status, że jesteśmy małżeństwem. Wśród komentarzy znalazł się komentarz jednej skrajnie religijnej znajomej. Pic poniżej. Zacytuję Ewangelię Św. Łukasza (16:18): "Każdy, kto opuszcza żonę swoją, a pojmuje inną, cudzołoży, a kto opuszczoną przez męża poślubia, cudzołoży." Jaką ripostę byście dali do takiego komentarza?
Jerycho - Ja ateista lvl 38 (dotychczas kawaler), moja różowa katoliczka lvl  32 (5 l...

źródło: received_263706526510734

Pobierz
  • 145
  • Odpowiedz
@Jerycho we wtorki nie dają ślubów cywilnych.
W piątek lub sobotę.
W inne dni tygodnia dają tylko w sytuacji, kiedy ktoś jest praktycznie umierający i nie ma już czasu.
Tak czy tak, serdeczne gratulacje i szczęśliwego cudzołożenia razem.
  • Odpowiedz
@Jerycho: jak bez wulgaryzmów to podajcie jej randomowy przypis z Bibli np Ewangelia św. Mateusza (12,14).

Niech se wertuje Biblie i myśli całą noc co przez to chcieliście powiedzieć.
  • Odpowiedz
Jaką ripostę byście dali do takiego komentarza?


@Jerycho: Ano taka:
Osoby dorosle decyduja same o sobie - a tak o dzieciach decyduje wiara:

"Mam dwie córki, które jeszcze nie żyły z mężczyzną, pozwólcie, że je wyprowadzę do was; postąpicie z nimi, jak się wam podoba"

Stary testament, ksiega rodzaju, Ziszczenie sodomy i gomory 19,8 (nie znam ie na dnotacji wiec nie wim jak zapodac - lap linka)
https://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=19

Cloue jes takie
  • Odpowiedz
  • 112
@Jerycho: jedno przychodzi mi do głowy: Ewangelia Św. Mateusza 5 Gdy się modlicie, nie bądźcie jak obłudnicy. Oni lubią w synagogach i na rogach ulic wystawać i modlić się, żeby się ludziom pokazać. Zaprawdę, powiadam wam: otrzymali już swoją nagrodę. 6 Ty zaś, gdy chcesz się modlić, wejdź do swej izdebki, zamknij drzwi i módl się do Ojca twego, który jest w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda
  • Odpowiedz