Wpis z mikrobloga

Ponad 10 scenarzystów w tym 6 kobiet jest odpowiedzialnych za nowy serial o wiedźminie. Nie wiem jak wy ale jak na nich patrzę to tak średnio ufam że uda im się przenieść ciężki, brudny i brutalny słowiański klimat do serialu. Ale śledząc ich lewicowe podejście do życia możemy być pewni że ilość czarnoskórych postaci i sceny homoseksualnego seksu będą na pewno wiernie odwzorowane ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wiedzmin #netflix #seriale
stefan8800 - Ponad 10 scenarzystów w tym 6 kobiet jest odpowiedzialnych za nowy seria...
  • 102
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kanapeczka_z_kanapa: masz już przykład sense 8. Było też wiele serialów czy filmów gdzie zmienia się płeć bohatera. Przykładów nie podam więcej poza sense 8 bo od pewnego czasu mocno unikam takich i nie pamiętam nazw, a ogólnie nie mam pamięci nawet do tych co oglądałem.
  • Odpowiedz
Człowieku, nie kompromituj się.


@inozytol: no jedyną osobą która się tu kompromituje nie jestem ja. To ty "udowadniasz" że można po twarzy rozpoznać czyjeś poglądy, a nawet lepiej, po uśmiechu xD
Nie wiedziałem że każdy brodaty facet który się uśmiecha to lewag xDD
pa jaki lewak ze stocka
tu jeszcze kilku
https://media.istockphoto.com/photos/handsome-smiling-bearded-man-pointing-away-on-gray-background-picture-id835444400
Piottix - > Człowieku, nie kompromituj się.

@inozytol: no jedyną osobą która się t...

źródło: comment_N9XWtNxzmjDCWjUrt8E3ZeMjWShUKB3O.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@stefan8800: Jak ja czytałam Wiedźmina to dostrzegłam w książce silne kobiety-czarodziejki, niezgodę ma nierówności społeczne, rasizm między ludźmi elfami, krasnoludami i innymi, ksenofobię wobec Geralta. Dużo by wymieniać. Sapakowski stworzył obraz świata niesprawiedliwego społecznie z elementami fantastyki.
  • Odpowiedz
@Piottix: W mojej subiektywnej opinii nie są wcale dobre. Opowiadania były dobre. W książkach jak wprowadza Ciri to się robi tak nudno i tyle smętów że się tego czytać nie da.
  • Odpowiedz
Ale śledząc ich lewicowe podejście do życia możemy być pewni że ilość czarnoskórych postaci i sceny homoseksualnego seksu będą na pewno wiernie odwzorowane

@stefan8800: Akurat homoseksualizm w świecie Wiedźmina był jak najbardziej obecny (patrz chociażby Filippa Eilhart). Co do czarnych, to w sumie nie wiem, jak by to chcieli wytłumaczyć. Jedynie, że postacie pochodzą z głębi Nilfgaardu. Jeśli wymyślą cokolwiek innego, to strasznie s-------ą temat.
  • Odpowiedz
@stefan8800: Wiedźmin jest między słowami bardzo lewicowy- ofc powstawał w innych czasach niż dzisiejsze gdzie pianie o nachodzcach, czy nowotworowy feminizm to standardowy zestaw lewaka nowej fali. Więc może stawia na nieco inny sposób wyrażania lewicowości, ale ciągle jest cholernie lewicowy i to jest fakt. Niezmiernie mnie bawi narzekanie na kobiety w kontekście ekipy netflixowej do adaptacji historii w których pełno jest postaci silnych, niezależnych czarodziejek.

Także abstrahując od tego,
  • Odpowiedz
a jak ja na niego patrze to nie wierze że gość może pisać dobre książki...


@Piottix: a co to za problem napisać książkę na podstawie gry, która jest bardzo dobra ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@Gigamesh:

Napiszcie książkę

Główny bohater zdaje sobie sprawę że swojej odmienności, nie manifestuje jej. Skupia się na swojej pracy i nie próbuje wmówić ludziom że jest taki jak
  • Odpowiedz