Wpis z mikrobloga

Witam :) Dziś w #dziennikpracy , chciałabym przedstawić opis trzeciego już panelu ankietowego, w którym uczestniczę. Portal należy do znanej agencji badawczej PBS. Powstał w 2018r., więc jest dość "świeżym nabytkiem" w zakresie przeprowadzania badań opinii publicznej.

Nazwa: Poznaj.to
link (reflink): https://poznaj.to/rejestracja?r=YGSGY
link (czysty): https://poznaj.to/

wypłacalność panelu: tak - panel ankietowy jest sprawdzony i wypłacalny

nagrody: przelew na konto bankowe (od 200 punktów - 20 zł)

częstotliwość ankiet: mała/średnia (1-5 w miesiącu)

możliwość przystąpienia do dodatkowo wynagradzanych wywiadów/ankiet telefonicznych

płatność za ankiety: punkty w zakresie 1-30

powiadomienie o ankietach: przychodzi na adres mailowy, warto jednak czasem się logować, a po dokonanej rejestracji koniecznie sprawdzić zakładkę "BADANIA" - u mnie od razu pojawiła się jedna ankieta do wypełnienia

panel oferuje program partnerski (nieobowiązkowy), w którym za rejestrację nowego użytkownika poprzez nasz link, otrzymujemy jednorazowo 10 punktów (równowartość 1 zł)

moja opinia o panelu: ilość ankiet nie jest powalająca, ale szczególną zaletą tego panelu jest niski próg zarobkowy - 20 zł - który pozwala na szybsze dokonywanie wypłat; dodatkowo panel należy do znanego instytutu badań PBS, co pozwala domniemywać, że będzie się cały czas rozwijał

#dziennikpracy #zarabianie #zarabianiewinternecie #zarobki #pracazdalna #praca #pieniadze #internet #biznes #pracaonline #ankiety
  • 6
@Martitka: siedziałem w hajsach z internetów od 2014 roku, ankiety traktowałem raczej jako zwyczajne marnowanie czasu. No, poza systemami, gdzie można znaleźć baranów (tzn. refów), którzy będą Ci nabijali hajs, to wtedy ma to większy sens xd
@Codetard: No z tym nabijaniem hajsu, jak to nazywasz to raczej nie na ankietach. Owszem poleceni pozwalają zarobić więcej, ale w skali miesiąca nie są to wielkie sumy, a dodatkowo sami muszą zarabiać (tzn. wypełniać ankiety), żeby udało Ci się dostać np. 20% punktów. W panelu, który opisałam wyżej jest to suma 1 zł za rejestrację jednorazowo, więc ciężko tu mówić o wielkim nabijaniu pieniędzy. Jeśli zaś o marnowanie czasu chodzi,
@Codetard: Każdy ma prawo do własnego zdania :) Mi osobiście nie odpowiadają żadne ppa, ppi, mlmy i inne podobne metody zarabiania przez internet. Co nie musi oznaczać, że są złe. Generalnie chodzi o to, żeby każdy dokonywał wyboru zgodnie ze swoimi preferencjami.