Wpis z mikrobloga

@szymko przecież to co roku podobna sytuacja jak z każdym produktem :)

IPAD PRO 3 miesiące nie ma , Ipad Air po 2 miesiącach dostępny od premiery i tak dalej i tak dalej . Dlatego ograniczenie było do 20 sztuk mniej więcej na każdy model , bo dostawca by nie ogarnął więcej .

Tak samo 10.11.2020 pula nowych produktów będzie tak mała że tylko kto pierwszy ten lepszy .
Teraz też telefony na 28.02.2020 i kolejnych aukcji w Listopadzie Grudniu z tel pewnie nie będzie , po za tym nie nawiedzę handlu tel , na 100 transakcji macbooków 1/2 nie opłacony lub odstąpienie , na telefony za pierwszym razem w październiku stali klienci myk elegancko , teraz ? cały czas dodaje po 3/5 sztuk do tego co zostało bo z 30 nie opłacony , z 20 odstąpień , a dwóch nawet
Mam i ja :) Witam, otrzymałem przesyłkę w sobotę, nie będę się powtarzał w tym co wielu już napisało tylko powiem ze Pan Marek to prawy i szlachetny człowiek hehe. Kontakt obsługa i zadowolenie 10/10. Lekki poślizg w dostawie ale w między czasie rodziła się dzidzia więc i tak byłem zajęty a za taką cenę i pełną fakturkę vat to warto poczekać. Dzień po otrzymaniu zamówiłem ip 12 mini i watcha 6.
end4ee - Mam i ja :) Witam, otrzymałem przesyłkę w sobotę, nie będę się powtarzał w t...

źródło: comment_1604583285O3p0t1ny5eKQ3MfE3q4s4W.jpg

Pobierz
Kupiłem iMac Pro, tak jak wszysccy tutaj nie mogłem się doczekać, ale w końcu przyszedł. Kontakt ze sprzedawcą wzorcoy, niestety na allegro.pl już nie można wystawić pozytywnego komentarza.

Co do komputera to był oryginalnie zapakowany, nówka sztuka wszystko jakbym kupił w sklepie tylko taniej i dłużej, wersja dla cierpliwych. NIe ma problemu z fakturą VAT

Polecam
tome_k - Kupiłem iMac Pro, tak jak wszysccy tutaj nie mogłem się doczekać, ale w końc...

źródło: comment_1604584984y2L2MuITHju1n8HHsLP2De.jpg

Pobierz
Dzień dobry
Niestety zajęło mi długo zebranie się do napisania przebiegu zamówienia u Pana Marka w CAR4VIP przez Allegro.
Zamówiłem MBP 16 na raty allegro z FV na firmę, od samego początku kontakt przebiegał bardzo sprawnie, inne firmy powinny brać przykład z takiego podejścia do klienta. Pan Marek jako doradca ds. obsługi klienta w dużej korporacji zarabiał by korcie :). Wracając do zamówienia, termin uległ małemu wydłużeniu ale wiadomo jaka panuje sytuacja
ramzes333pl - Dzień dobry
Niestety zajęło mi długo zebranie się do napisania przebie...

źródło: comment_16045992807zdD34Fzy1Ut5TMuUnfrbZ.jpg

Pobierz
Nie zadziałała z automatu ale po jednej wiadomości do Pana Marka uruchomiona przez Apple po 2 dniach. Kolejnie zakupy produktów marki Apple z pewnością będą dokonane w CAR4VIP. Bo jak sama nazwa wskazuje klient w tej firmie jest


@ramzes333pl: Super, dzięki za info. Dziś zamówiłem IP 12Pro Max + zegarek, więc pozostaje tylko czekać, bo ceny świetne.
Informacja 1- 10.11.2020 nowe produkty pojawią się jak telefony w pierwszym rzucie w bardzo okrojonej dostępności z dostawą na 31.03.2020 , później normlanie na kwiecień koniec lub koniec maja .

Niestety jak to bywa z tym co wchodzi tak mało że kto pierwszy ten lepszy najgłupsza zasada .
Informacja 2- Jak wiecie oferty na allegro są promowane bierzemy udział w okazjach itp. na allegro ale pierwszy raz allegro zaprosiło mnie do udziału w mega okazje .

9.11.2020 jedna z oferta a konkretnie ta :
https://allegro.pl/oferta/apple-macbook-pro-i7-2-6ghz-32-512-r5300m-9866626277

weźmie udział w wydarzeniu mega okazje !

Co to po krótce oznacza produkt będzie obniżony o 30%%%% tak poważnie o 30% . Państwo kupujecie za cenę - 30% od tej która jest , a allegro
@cigs: ale to przecież nie on robi te zdjęcia tylko jak się komuś chce i wpadnie na taki pomysł to tak zrobi a jak nie to po prostu doda fotkę, ze dostał i tyle... A zreszta sam się przekonasz... ubezpieczenie masz do 10k na Allegro :)