Wpis z mikrobloga

@szymko przecież to co roku podobna sytuacja jak z każdym produktem :)

IPAD PRO 3 miesiące nie ma , Ipad Air po 2 miesiącach dostępny od premiery i tak dalej i tak dalej . Dlatego ograniczenie było do 20 sztuk mniej więcej na każdy model , bo dostawca by nie ogarnął więcej .

Tak samo 10.11.2020 pula nowych produktów będzie tak mała że tylko kto pierwszy ten lepszy .
  • Odpowiedz
Teraz też telefony na 28.02.2020 i kolejnych aukcji w Listopadzie Grudniu z tel pewnie nie będzie , po za tym nie nawiedzę handlu tel , na 100 transakcji macbooków 1/2 nie opłacony lub odstąpienie , na telefony za pierwszym razem w październiku stali klienci myk elegancko , teraz ? cały czas dodaje po 3/5 sztuk do tego co zostało bo z 30 nie opłacony , z 20 odstąpień , a dwóch nawet
  • Odpowiedz
Mam i ja :) Witam, otrzymałem przesyłkę w sobotę, nie będę się powtarzał w tym co wielu już napisało tylko powiem ze Pan Marek to prawy i szlachetny człowiek hehe. Kontakt obsługa i zadowolenie 10/10. Lekki poślizg w dostawie ale w między czasie rodziła się dzidzia więc i tak byłem zajęty a za taką cenę i pełną fakturkę vat to warto poczekać. Dzień po otrzymaniu zamówiłem ip 12 mini i watcha 6.
end4ee - Mam i ja :) Witam, otrzymałem przesyłkę w sobotę, nie będę się powtarzał w t...

źródło: comment_1604583285O3p0t1ny5eKQ3MfE3q4s4W.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Kupiłem iMac Pro, tak jak wszysccy tutaj nie mogłem się doczekać, ale w końcu przyszedł. Kontakt ze sprzedawcą wzorcoy, niestety na allegro.pl już nie można wystawić pozytywnego komentarza.

Co do komputera to był oryginalnie zapakowany, nówka sztuka wszystko jakbym kupił w sklepie tylko taniej i dłużej, wersja dla cierpliwych. NIe ma problemu z fakturą VAT

Polecam
tome_k - Kupiłem iMac Pro, tak jak wszysccy tutaj nie mogłem się doczekać, ale w końc...

źródło: comment_1604584984y2L2MuITHju1n8HHsLP2De.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Dzień dobry
Niestety zajęło mi długo zebranie się do napisania przebiegu zamówienia u Pana Marka w CAR4VIP przez Allegro.
Zamówiłem MBP 16 na raty allegro z FV na firmę, od samego początku kontakt przebiegał bardzo sprawnie, inne firmy powinny brać przykład z takiego podejścia do klienta. Pan Marek jako doradca ds. obsługi klienta w dużej korporacji zarabiał by korcie :). Wracając do zamówienia, termin uległ małemu wydłużeniu ale wiadomo jaka panuje sytuacja
ramzes333pl - Dzień dobry
Niestety zajęło mi długo zebranie się do napisania przebie...

źródło: comment_16045992807zdD34Fzy1Ut5TMuUnfrbZ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Nie zadziałała z automatu ale po jednej wiadomości do Pana Marka uruchomiona przez Apple po 2 dniach. Kolejnie zakupy produktów marki Apple z pewnością będą dokonane w CAR4VIP. Bo jak sama nazwa wskazuje klient w tej firmie jest


@ramzes333pl: Super, dzięki za info. Dziś zamówiłem IP 12Pro Max + zegarek, więc pozostaje tylko czekać, bo ceny świetne.
  • Odpowiedz
@cigs: nie uważasz, ze po tylu transakcjach gdyby coś było nie tak to jego konto na Allegro dawno by było zablokowane...? Przecież to nie są dziesiątki ani setki złotych tylko... już pewnie miliony...
  • Odpowiedz
@end4ee HAHA dzięki ;D

@tome_k dziękuje :)

@ramzes333pl dziękuje ;)

@cigs " Zdjęcia samego sprzętu można ściągnąć z internetu, zrobić u znajomego, który akurat sam sobie gdzieś indziej kupił lub cokolwiek, a z listem przewozowym (teoretycznie) już nie jest tak łatwo " - poważnie ??
  • Odpowiedz
Informacja 1- 10.11.2020 nowe produkty pojawią się jak telefony w pierwszym rzucie w bardzo okrojonej dostępności z dostawą na 31.03.2020 , później normlanie na kwiecień koniec lub koniec maja .

Niestety jak to bywa z tym co wchodzi tak mało że kto pierwszy ten lepszy najgłupsza zasada .
  • Odpowiedz
@cigs: ale to przecież nie on robi te zdjęcia tylko jak się komuś chce i wpadnie na taki pomysł to tak zrobi a jak nie to po prostu doda fotkę, ze dostał i tyle... A zreszta sam się przekonasz... ubezpieczenie masz do 10k na Allegro :)
  • Odpowiedz