Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

682

Warszawski taksówkarz znów poluje na kierowców. Tym razem w Toyocie

Warszawski taksówkarz znów poluje na kierowców. Tym razem w Toyocie

Znów ten sam schemat - wymuszenie kolizji na aucie kierowanym przez kobietę, a następnie zachęcenie do zapłaty 1500 zł na miejscu w zamian za brak roszczeń. Facet "atakuje" tylko kobiety.

Edonik
Edonik
Edonik
z
miejskireporter.pl
dodany: 21.04.2026, 20:23:25
  • #
    warszawa
  • #
    taxizlotowa
  • #
    taxi
  • #
    stopcham
  • #
    policja
  • 153
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (153)

najlepsze

real_scoria
real_scoria
21.04.2026, 21:54:13 via Wykop
  • 423
Facet opisany z imienia, z rejestracją, z nagraniami. I nadal jeździ. To już nie jest problem braku dowodów.
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

RKN_
RKN_
RKN_
22.04.2026, 05:36:15 via Android
  • 175
@real_scoria: Facet jest patusem i to jest problem. Tacy ludzie są pod specjalną ochroną w PL ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nairoht
nairoht
nairoht
22.04.2026, 05:44:37 via Wykop
  • 81
@real_scoria: Ogólnie to sprawa nie jest taka prosta jak się wydaje, gość w większości nagrań nie łamie przepisów i to on jedzie prawidłowo, z drugiej strony większość jego stłuczek jest w 100% do uniknięcia przez nawet średniego kierowcę. Dziwne jest to że ubezpieczyciele nie potrafią mu udowodnić celowości tych działań - bo to w sumie oni tracą*. Ogólnie gość jest "dobry" w tym co robi i sobie znalazł sposób na
  • Odpowiedz

Adwokat_Vanessa_Smaruj-Rogala
Adwokat_Vanessa_Smaruj-Rogala
22.04.2026, 05:58:48 via Android
  • 45
@Edonik: W artykule jak byk jest napisane, że gość jechał Fordem, a ty coś o Toyocie będziesz?!?

Inna bajka, że ten artykuł to też niezły przychlast pisał.

w Toyocie nie doszło nawet do uszkodzenia farby na drzwiach, a jedynie do zarysowania powłoki lakierniczej.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dzaro-dzaroslawski
dzaro-dzaroslawski
dzaro-dzaroslawski
22.04.2026, 06:05:42 via Wykop
  • 22
@Adwokat_Vanessa_Smaruj-Rogala: ten przychlast niejedno ma imię ale nazwisko jego to LLM
  • Odpowiedz
hpiotrekh
hpiotrekh
22.04.2026, 06:20:32 via Wypiek
  • 0
@Adwokat_Vanessa_Smaruj-Rogala na siłę to zrozumiałbym to tak, że powstała tylko drobna rysa na bezbarwnym, a nie aż „do podkładu”
  • Odpowiedz
ZolniezMordoru
ZolniezMordoru
22.04.2026, 06:38:50 via Wykop
  • 30
Jeśli to nie zostanie zastopowane przez organy państwowe to zacznie w końcu i na ludziach wymuszać kolizje.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Zartos_Larpiarz
Zartos_Larpiarz
22.04.2026, 06:40:36 via Wykop
  • 20
to zacznie w końcu i na ludziach wymuszać kolizje


@ZolniezMordoru:
Zartos_Larpiarz - >to zacznie w końcu i na ludziach wymuszać kolizje

@ZolniezMordoru...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
ZolniezMordoru
ZolniezMordoru
22.04.2026, 07:42:48 via Wykop
  • 9
@20250820: nie zrozumiałeś, ale to dobrze. Policja od równouprawnienia tez może nie zrozumie.
  • Odpowiedz
0mezrp
0mezrp
22.04.2026, 06:20:58 via Wypiek
  • 14
A dlaczego tylko kobiety? Przecież jest równouprawnienie!
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

makrel_gieldowy
makrel_gieldowy
22.04.2026, 06:40:19 via Wykop
  • 33
@0mezrp: bo mniej znają się na autach i mniejsze ryzyko dostania w mordę.
  • Odpowiedz
piotr-glabik
piotr-glabik
22.04.2026, 07:59:27 via Wykop
  • 14
@0mezrp: Bo nie maja pojęcia o przepisach ruchu drogowego?
  • Odpowiedz
StaryPierdziel
StaryPierdziel
22.04.2026, 08:16:17 via Wykop
  • 12
Problem w tym że gość najczęściej jeździ zgodnie z przepisami. Trudno mu udowodnić celowość a nie np. słaby refleks.
Inna sprawa że po drogach jeździ masa patolstwa która w-------a się nie patrząc na zasadzie "a c--j, na pewno ten drugi zahamuje". A tu d--a. Jak taksiarz nauczy parę osób jeździć prawidłowo to w sumie czysty zysk.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

m_k_92
m_k_92
23.04.2026, 03:54:41 via Wykop
  • 0
@FeyNiX: bo ludzie nie potrafią jeździć. Ja u siebie w Częstochowie jeżdżę do pracy przez jedno rondo gdzie co chwile ktoś zjeżdża z środkowego pasa. Jak bym chciał to codziennie na luzie mogę mieć kolizję. Oni nawet nie wiedzą że źle robią
  • Odpowiedz
FeyNiX
FeyNiX
27.04.2026, 10:02:10 via Wykop
  • -2
@m_k_92: po to jest art. 4 ustawy przepisu o ruchu drogowym: „Uczestnik ruchu i inna osoba znajdująca się na drodze mają prawo liczyć, że inni uczestnicy tego ruchu przestrzegają przepisów ruchu drogowego, chyba że okoliczności wskazują na możliwość odmiennego ich zachowania.”

i art 3 tej samej ustawy„ Uczestnik ruchu i inna osoba znajdująca się na drodze są obowiązani zachować ostrożność albo gdy ustawa tego wymaga - szczególną ostrożność, unikać wszelkiego
  • Odpowiedz

Fikster
Fikster
22.04.2026, 05:36:56 via Wykop
  • 10
wymuszenie kolizji

g---t przez zaniechanie

obywatelka Ukrainy, jechała w kierunku centrum prawym pasem, z którego na jego końcu należy skręcić w ulicę Dickensa. Kobieta chciała jednak pojechać na wprost, dlatego włączyła lewy kierunkowskaz i rozpoczęła zmianę pasa. Wtedy doszło do bardzo delikatnego zderzenia z jadącym po lewej stronie białym Fordem Focusem

No tak, zmieniając pas miała pierwszeństwo przecież, "atak na kobietę" xD
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Pawel993
Pawel993
22.04.2026, 05:44:33 via Wykop
  • 19
@Fikster: tylko czesto jest tak ze niby masz luke zeby wjechac to taki typ specjalnie przyspiesza zeby do zmieniającego pas dowalic, bez kamer, sprawy w sądzie ciezko wymuszenie kolicji udowodnic
  • Odpowiedz
magikgliwice
magikgliwice
magikgliwice
22.04.2026, 06:01:40 via Wykop
  • 19
@Pawel993: Jest na swoim pasie i może przyspieszać jak i hamować - to jest jego wybór (pomijając kwestie uprzejmości na drodze). Kierowca dokonujący zmiany pasa ruchu ma wykonać manewr tak aby nie wymusić pierwszeństwa na kierowcy jadącym swoim pasem.
  • Odpowiedz
20250820
20250820
20250820
22.04.2026, 07:08:24 via Wykop
  • 7
Problemem jest fakt, że "się dogaduje" z "winnymi"(i faktycznie są oni winni gdyż zmieniają pas, jadą inaczej niż nakazuje organizacja ruchu-gdyby zamiast na pałe pas zmieniali mimo, że są na pasie do np.zjazdu/jazdy na wprost/jazdy w lewo to by do niczego nie doszło, bo wystarczyłoby pojechać danym pasem wedle jego przeznaczenia i najwyżej zawrócić skoro się nie umiało wjechać na poprawny od razu itd) więc Policja nie ma okazji zbadać sprawy, posłuchać
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

20250820
20250820
20250820
22.04.2026, 07:57:49 via Wykop
  • 6
@Hi_Lo_Hi: ja rozumiem Twoje argumenty ale problemem jest udowodnić, ze tej szczególnej ostrożności nie zachował skoro...nie on spowodował zagrożenie zmianą pasa(gdyby ktoś "poszkodowany" przez niego pojechał swoim pasem zgodnie z obowiązkiem/przepisami do niczego by nie doszło) w sposób niepoprawny w skutek czego doszło do kolizji, bo ten zarzut idealnie pasuje do sieroty, która zmienia pas bez przepuszczenia wszystkich na nim lub też co częste w miejscu niedozwolonym(pas do skrętu a
  • Odpowiedz
fonderal
fonderal
fonderal
22.04.2026, 09:44:50 via Wykop
  • 1
że w tak dużym mieście jak Warszawa w godzinach szczytu dostępne jest całe 24 patrole drogówki, które mają ogarnąć wszystkie sytuacje


@Hi_Lo_Hi: jak rok temu 8,5 godziny czekałem na policję (kobieta się wykręcała od sprawstwa), dyżurny z Waliców oznajmił, że trzeba czekać, bo na całą Warszawę ma 3 patrole obsługujące zdarzenia drogowe.
  • Odpowiedz
Ghennaaann
Ghennaaann
Ghennaaann
22.04.2026, 07:32:58 via Wykop
  • 6
Skoro to jest jego źródło dochodu, to może by US nim zainteresować. Pewnie nie płaci dochodowego.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Gjbgghbhhjj
Gjbgghbhhjj
22.04.2026, 09:01:15 via Wykop
  • 1
@Ghennaaann: Wszelkie formy rekompensaty są z reguły wolne od podatku
  • Odpowiedz
hedeon
hedeon
hedeon
22.04.2026, 09:58:21 via Wykop
  • 2
@Gjbgghbhhjj: podatek od wzbogacenia
  • Odpowiedz
OgunieCentro
OgunieCentro
22.04.2026, 23:51:18 via Wykop
  • 1
Na tablica-rejestracyjna wpiszcie sobie EWI10972
Tam już już jest nawet profil cvla podlinkowany
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mikiofpersia
mikiofpersia
22.04.2026, 22:31:52 via Wykop
  • 1
Ale pato-aktywiści pokroju Zboralskiego czy Konfitury mają przecież "gorszych" piratów drogowych do zwalczania niż cwaniak, który śmieje się wszystkim w twarz, jest znany Policji i żyje z powodowania zdarzeń drogowych. To jest właśnie polska mentalność.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

niki_niki
niki_niki
niki_niki
22.04.2026, 22:39:31 via Wykop
  • 0
@mikiofpersia: Rozumiesz na czym polega paradoks tego gościa, że jest znany policji i nic mu nie można zrobić? Wynika to wprost z tego, że wystarczy 20h i możesz wyjechać na ulice, zazwyczaj jak popełnisz błąd to ktoś go naprawi, bo nie chce mieć rozwalonego auta. Ten pato taksówkarz daje płatne warsztaty z jazdy w dużym mieście. Nie popieram, ale jak jakiś melepeta zajeżdża mi drogę, bo nie ogarnia lusterek i
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Hity

tygodnia

Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
3136
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
2910
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
2531
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
2492
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
2056
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #polska
  • #krakow
  • #wroclaw
  • #nieruchomosci
  • #pytanie
  • #heheszki
  • #architektura
  • #policja
  • #kiciochpyta
  • #historia
  • #motoryzacja
  • #ciekawostki
  • #uw
  • #poznan
  • #metro

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking