Wpis z mikrobloga

nsfw
Treść nieodpowiednia do przeglądania w pracy lub miejscu publicznym...
  • 218
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@IntruderXXL: Problem polega na tym, że Twój wygląd krzyczy, że nie mówisz prawdy. Gdybyś wyglądał normalnie to ok. Ale wyglądasz jak grubas który zaczął chodzić na siłkę ważąc 300kg i trochę d-----ł mięśni ale jeszcze jest to przykryte masą tłuszczu ktora nie zjechała.
A Ty piszesz, że ważyłeś 80kg i w dwa miesiące przytyłeś 20kg. wychodzi 2,5kg na tydzień, co jest fizycznie niemożliwe bez wspomagania.
Swoją drogą, naprawdę zmień typa
  • Odpowiedz
@SamiS: Tak jak zaczynałem ważyłem ~80kg, ponad 8 lat temu. I w 2 czy 3 miesiące jak napisałem ważyłem już ponad 100kg. Ile to było czasu dokłądnie? Niepamiętam, ale właśnie okres kilku miesięcy. Wcześniej kompletnie stroniłem od sportu, i nagle jak za pstryknięciem palców zacząłem cwiczyć jak wariat, pilnowałem posilków i diety bardziej niż wszyscy Ci youtuberzy, przestałem pić i imprezować. I dokładnie takie efekty były.
Oczywiście przemiana była zauważalna
  • Odpowiedz
: 6000-7000kcal się trzymam


@IntruderXXL: o cie chujjj. A aile wydajesz na zarcie i co konkretnie żresz?
Kiedys cos mowiles, ze nie trzymasz diety, a masa to skutek uboczny, czy jakos tak. A jednak liczysz kalorie..
  • Odpowiedz
Tak jak zaczynałem ważyłem ~80kg, ponad 8 lat temu. I w 2 czy 3 miesiące jak napisałem ważyłem już ponad 100kg


@IntruderXXL: Jakim cudem? Ja trenuje od pół roku na siłce i przybyło mi maksymalnie kilogram. (wczesniej trenowalem troche kalistenike, wiec te początkowe przyrosty miałem neistety za sobą) Ale ogolnie łącznie z kalisteniką w 3 lata przybyło mi moze z 5kilo
  • Odpowiedz
Kiedys cos mowiles, ze nie trzymasz diety, a masa to skutek uboczny, czy jakos tak. A jednak liczysz kalorie..


@lastro: Wychodzi że raz na kilka miesięcy, wezmę się i policzę kcal przez tydzień czy tam dłużej od tak dla sprawdzenia i tyle. Bo ciężkie katorżnicze wręcz treningi dają sygnał ile tego żarcia dostarczyć trzeba.

Jakim cudem? Ja trenuje od pół roku na siłce i przybyło mi maksymalnie kilogram.


Dieta +
  • Odpowiedz
A teraz zrób sobie taki eksperyment, załóż że mówię prawdę. To wtedy miałbym kłamać? Że biorę choć nie biorę nic?


@SamiS: A ja się powtórzę, nie neguję sterydów... Ale jak na razie ich nie brałem i nie zamierzam brać proste, wierzę że jestem w stanie zrobić poziom topki PL, BEZ KOKSU.
  • Odpowiedz
@IntruderXXL ależ to jebnie na towarze!! Jak przeglądam wykop i różne wypociny, to taki typ treningu u ciebie jako jednego z naprawdę tu niewielu jest sensowny i ma szansę odcisnąć się gdzieś ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:załóż może zrzutkę na jakiś sprzęt od wykopu
  • Odpowiedz
ależ to jebnie na towarze!!


@Krzychu7: Szczerze mówiąc, uważam tak samo :) Idę nawet krok dalej... Co jeżeli zrobię 330,340,350kg w siadzie naturalnie i z wynikiem tego typu wejdę na towar, zrobię dopiero swój pierwszy cykl?? Bo moim zdaniem może być kosmos... Chociaż niektórzy potrafią mi wmawiać że to nic nie da i towar to góra kilka kg da do wyniku xD.
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: Obyś miał dobrą tolerancję na k--s, chętnie bym Cię zobaczył np. rywalizującego przeciwko Luke Richardsonowi, ale niestety jak już coś to i tak nie będziesz w IPF startował raczej ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i pewnie kwestia czasu nim rzucisz się na sprzęt bardziej zaawansowany niż taśmy
  • Odpowiedz