Wpis z mikrobloga

nsfw
Treść nieodpowiednia do przeglądania w pracy lub miejscu publicznym...
  • 218
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Obyś miał dobrą tolerancję na k--s, chętnie bym Cię zobaczył np. rywalizującego przeciwko Luke Richardsonowi,


@axaha: Dzięki hehe ale nie wybiegajmy aż tak w przyszłość :P Wiesz jutro będę schodził ze schodów i zawsze jest szansa że kolejny raz spadnę, tyle że tym razem poważniej i będzie pozamiatane z dalszym dźwiganiem lol.
  • Odpowiedz
Ja bym chyba zwariował gdyby mi ludzie co krok zarzucali że jestem kłamcą, ale Ty masz chyba inne podejście do tego lol


@axaha: Dlatego między innymi naturali właściwie NIE MA. Bo co z tego że nie bierzesz? Zrobisz chociaż trochę ponad przeciętne wyniki i każdy powie (albo będzie miał w głowie) "eee pewnie d--a pokuta, gdybym ja kuł to robiłbym podobne wyniki" xD

Wiesz to jest internet, czyli to jest
  • Odpowiedz
mailes jakieś sytuacje gdzie seby się do ciebie pruły i musiałeś dać im po pysku?


Wiesz co... to jest chyba coś w podświadomości... Ale do mnie nikt się nie spina, przeciwnie, każdy chce być kumplem i zbić piątkę lol.

@IntruderXXL: Ja słyszałem wersję, że do dużych dużo się spina, bo chcą się spróbować. Ale do ciebie, nie wiem kto by się odważył xD.

Dużo ludzi tutaj pisze, że wyglądasz obrzydliwe
  • Odpowiedz
@Gixaar > @IntruderXXL: Z całym szacunkiem dla włożonej pracy naturalem to jest drwal, rolnik co zasuwał w polu z pługiem albo widłami, murarz itp. Ty po prostu nie bierzesz koksu ale rzucanie tonami złomu na siłowni z naturalnością nie ma nic wspólnego. :-) Gx

Na głowy się z pewną częścią ciała zamieniłeś? Co za Janusz. xD
  • Odpowiedz
  • 0
Wyglądasz jakbyś był niedorozwinięty. To nie ma nic wspólnego ze zdrową budową ciała, za to ma bardzo dużo wspólnego z chorobą psychiczną.
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: coś słabe wyniki masz 160 kg a robisz squat 300 kg. Już jakbyś te 20 kg w schudł to byś mógł dźwigać 20 kg więcej. Jesteś zalany. Może postaraj się w jakąś kategorie wagowa wpasować powiedzmy max 125 kg.

Bo ja pamiętaj moje czasy powerliftinowe to robiłem 210 kg DL I 190 kg przysiad oraz 137 wl. A ważyłem 69 kg.

Przecież są badania że najlepiej masę mięśniową budować na body gacie między 6 a 15%. A u ciebie to jest otyłość plus powerlifting. Nie uważasz że uprawiasz
  • Odpowiedz
Bo ja pamiętaj moje czasy powerliftinowe to robiłem 210 kg DL I 190 kg przysiad oraz 137 wl. A ważyłem 69 kg.


@omnibus_semper: No to w porównaniu do wyników Intrudera twoje wyglądają bardzo słabiutko. Siła nie rośnie wprost proporcjonalnie do masy ciała.

Przecież są badania że najlepiej masę mięśniową budować na body gacie między 6 a 15%. A u ciebie to jest otyłość plus powerlifting. Nie uważasz że uprawiasz absurd?
  • Odpowiedz