Wpis z mikrobloga

Tak google celebruje Dzień mężczyzn, nie ma żadnej ozdoby przypomnienia ( czegokolwiek, nie wiem jak to się fachowo nazywa). Przypominam że z okazji Dnia Kobiet była Skłodowska-Curie itp. To jest jawna dyskryminacja. Przy każdym byle jakim święcie jest ozdobiony napis Google, a dzisiaj? Masakra

#niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #dyskryminacjamezczyzn #oswiadczenie #truestory #p0lka #bekazlewactwa
Mescuda - Tak google celebruje Dzień mężczyzn, nie ma żadnej ozdoby przypomnienia ( c...

źródło: comment_eGAM2NWMtWRpMF5JmSPK8SPfxnZw2ahT.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mescuda: Ja tam dzisiaj nawet życzeń od swojej nie dostałem. Nie to że mnie to jakoś boli, ale gdybym 8 marca to ja zapomniał, to bym miał niezły Mordor
¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Mescuda: mężczyzn, nie dzieci, które z dojrzałością maja tyle wspólnego co prałat Jankowski z niewinnością. Trzeba mieć mentalność dziecka lat 12, żeby się takimi rzeczami ekscytować. Widziałeś kiedyś dojrzałego mężczyznę, który robi wrzuca do internetu logo google i rozpisuje się jaki to on jest skrzywdzony przez życie bo nie ma na tym logo żadnych „prezentów” dla niego.
  • Odpowiedz
@Mescuda: wy to macie problemy. Poza wykopem nigdzie nie widziałem żeby ktoś łapał o to ból dupy. Pomijając że to relatywnie nowe święto i nie posiada jeszcze na tyle ugruntowanej tradycji, aby przebiło się do masowej świadomości. Ale nie, to spiseg i dyskrymacja xD.
  • Odpowiedz
@Mescuda: Google nie ma żadnego fajnego dynksa - fachowo nazywa się to doodle ale ręki sobie nie dam uciąć - bo światowy Dzień Mężczyzny jest 16.11, a nie 10.03.
@krzykrzy1995: 30.09 jest bodajże Dzień Chłopaka, a nie Dzień Mężczyzny.
  • Odpowiedz